تاریخ ارسال : ۰۳ فروردین ۱۳۹۵ ساعت : ۰۰:۱۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

انتقاد محسن رضایی نسبت به عملکرد دولت

دولت‌های هاشمی و خاتمی و احمدی‌نژاد قول داده بودند که بیکاری و گرانی را حل کنند زحمات زیادی هم کشیدند ولی نتوانستند. بیکاران از یک‌میلیون نفر به پنج میلیون نفر رسیده‌اند.

به گزارش شلمچه نیوز،  دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتفاد از عملکرد دولت های هاشمی، خاتمی، احمدی نژاد و روحانی در ایجااد اشتغال برای جوانان اظهار کرد:دولت‌ها باید اجازه دهند انقلاب اسلامی، وارد اقتصاد ملی شود. اگر هم خودشان نمی‌توانند باید اجازه بدهند نیروهای انقلاب همان‌طور که شاه را بیرون کردند، صدام حسین را از خاک کشور فراری دادند، فقر، بیکاری و تبعیض را از این کشور بیرون کنند.

متن کامل یادداشت محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام که در صفحه شخصی او در شبکه اجتماعی اینستاگرام منتشر شده است به شرح زیر است:

«دولت‌های هاشمی و خاتمی و احمدی‌نژاد قول داده بودند که بیکاری و گرانی را حل کنند زحمات زیادی هم کشیدند ولی نتوانستند. بیکاران از یک‌میلیون نفر به پنج میلیون نفر رسیده‌اند.

آقای روحانی نیز سه سال است که می‌خواهد بیکاری را حل کند و تلاش های زیادی هم کرده است، ولی هنوز این مهم محقق نشده است. قریب به سه دهه است که اشتغال و رفع بی‌کاری شعار دولت‌هاست، اما اغلب جوانان کشور با بیکاری و جیب خالی دست‌به‌گریبان هستند. حتی هزینه های تحصیل خود را ندارند.

رفع بیکاری و گرانی، نه با شعار ممکن است و نه با دست دراز کردن پیش هرکسی.

متأسفانه اشکالات نظام اداری و مدیریتی کشور و وجود برخی فسادها و تبعیض و پارتی‌بازی هنوز وجود دارد. بی اعتمادی به جوانان کشور و زد و خوردهای سیاسی مانع پیشرفت کشور است.

دولت‌ها باید اجازه دهند انقلاب اسلامی، وارد اقتصاد ملی شود. اگر هم خودشان نمی‌توانند باید اجازه بدهند نیروهای انقلاب همان‌طور که شاه را بیرون کردند، صدام حسین را از خاک کشور فراری دادند، فقر، بیکاری و تبعیض را از این کشور بیرون کنند.

اقتصاد مقاومتی یعنی انقلاب در اقتصاد.»

ایسنا

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=13520

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.