تاریخ ارسال : ۲۴ مهر ۱۳۹۴ ساعت : ۲۳:۲۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

انتقاد نماینده ولی فقیه از بی کفایتی ها در فارس

تقریباً در همه مسائل کلان استان فارس؛ مشکلات اساسی وجود دارد.از اقتصاد و فرهنگ گرفته تا مسائل اجتماعی.فرصت سوزی در استان پر پتانسیل فارس آنقدر سر به فلک کشیده که صدای نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز را در آورده است.

به گزارش شلمچه نیوز، مشکلات در استان فارس آنقدر زیاد است و به آن اشاره شده است که بیان آن تکرار مکررات است.

تقریباً در همه مسائل کلان استان فارس؛ مشکلات اساسی وجود دارد.از اقتصاد و فرهنگ گرفته تا مسائل اجتماعی.

فرصت سوزی در استان پر پتانسیل فارس آنقدر سر به فلک کشیده که صدای نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز را در آورده است.

آیت الله ایمانی از بی توجهی به ظرفیت بزرگ گردشگری در فارس و عدم ایجاد معاونت گردشگری استانداری انتقاد کرد.

امام جمعه شیراز همچنین به تأخیر در ساخت آزادراه شیراز-اصفهان اشاره کرد و در ادامه به وضعیت بد واگن های قطار در استان فارس انتقاد کرد.

نماینده ولی فقیه در استان فارس پرده از تنگ نظری ها و دست اندازی هایی برداشت که مانع توسعه و سرمایه گذاری در گردشگری استان می شود.

وی گفت:” تنگ‌نظری و عدم برنامه‌ریزی مناسب باعث شده استان فارس در برخی از موارد نتواند به رشد لازم و کافی برسد چنانکه گاه نه‌تنها کمکی به سرمایه‌گذاران نمی‌شود حتی چوب به‌پای کسانی می‌زنند که توان کار کردن دارند.”

مطمئناً حجم غفلت و بی مسئولیتی در استان فارس به حد نگران کننده ای رسیده است که صدای آیت الله ایمانی را هم در آورده است.امیدواریم دیگر بزرگان هم برای نجات این استان هم که شده روشنگری کنند؛شاید که غافلان بیدار شوند.
به امید برچیده شدن دشواری ها(اگر خدا بخواهد)

فارس


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=3249

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.