تاریخ ارسال : ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت : ۰۲:۲۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

انتقاد یک نماینده از افزایش تعرفه واردات خودروهای هیبریدی

محمدرضا منصوری عضو کمیسیون صنعت های و معادن مجلس شورای اسلامی، ضمن انتقاد از افزایش تعرفه واردات خودرو‌های هیبریدی، اظهار کرد:تعرفه‌ها طبق معمول ۱۰ یا ۲۰ و یا حتی ۱۰۰ درصد افزایش می‌یابد اما تعرفه ۹۰۰ درصدی واردات خودرو‌های هیبریدی غیر طبیعی هست.

وی با بیان اینکه تعرفه خودرو‌های هیبریدی از ۵ درصد به ۴۵ درصد افزایش یافته، اضافه کرد:اعضای کمیسیون صنعت های بلاتفاق با این افزایش تعرفه مخالف

عضو کمیسیون صنعت های مجلس با تاکید بر اینکه اعضای کمیسیون صنعت های این مبحث را با حضور وزیر و مسئولین وزارت صنعت و معدن ارزیابی کردند، دنبال کرد: وزیر صنعت قول ضمنی داد تا این مبحث را ارزیابی و اصلاح نمایند.

زیادتر بخوانید:

کمیسیون صنعت های مجلس به تخلف های خودرویی ورود نماید

منصوری تصریح نمود:افزایش تعرفه خودرو‌های هیبریدی که بر کاهش آلودگی هوا موثر هست هیچ توجیه منطقی ندارد که امید دارم این تعرفه‌ها اصلاح گردد.

نماینده مردم ساوه در مجلس با بیان اینکه اعضای کمیسیون صنعت های مجلس با جدیت پیگیر این مبحث هستند، تصریح نمود: دولت راه‌های افزایش درآمد خودش را باید در جاهای دیگر جستجو کند و افزایش تعرفه واردات خودرو‌های هیبریدی برای ایجاد درآمد هیچ توجیه منطقی ندارد و بنابراین دولت درآمد‌ها خود را از طریق افزایش صادرات و راه‌های دیگر افزایش دهد.

انتهای‌پیام/


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=85616

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.