تاریخ ارسال : ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۴۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

انجام اکثر از ۱۰۰ عمل جراحی در منطقه های محروم شرق کشور

انجام اکثر از 100 عمل جراحی در منطقه های محروم شرق کشور

..

.. رجبی با اشاره به استقرار اتاق عمل‌های سیار اظهار کرد: تا هم حالا اکثر از صد عمل جراحی که دربردارنده عمل جراحی چشم دکتری، ارتوپدی، دندانپزشکی، مغز و اعصاب و…

وی اظهار کرد: یکی از کارهای ما اعزام کاروان‌های بهداشتی به منطقه های متفاوت جهت عرضه خدمات دکتری و آموزش‌های بهداشتی بوده هست که در این ارتباط بعد از عرضه آموزش‌های لازم بسته‌های فرهنگی مکمل آموزش‌های عرضه شده در سطح محصلین منطقه توزیع شده هست.

فرمانده بهداشت و معالجه ارتش دنبال کرد: بسته‌های عرضه شده دربردارنده مواد شوینده، ضدعفونی کننده، لوازم التحریر، مسواک، کتاب و سایر اقلام بهداشتی هست.

وی با اشاره به عرضه خدمات دکتری و آموزش‌های بهداشتی در استان خراسان جنوبی اهتمام کرد: بیش ۴ هزار نفر طی ۲ دیروز در منطقه های روستایی استان خراسان جنوبی از طریق اداره بهداشت و معالجه قرارگاه پدافندهوایی ویزیت گردیدند.

رجبی با اظهار این خبر که تا هم حالا اکثر از ۱۵ مورد عمل زایمان را در سامانه‌های بیمارستانی داشته‌ایم، اضافه کرد: در کنار این خدمات رادیولوژی، سونوگرافی و آندوسکوپی نیز در سطح منطقه های محروم انجام می‌گیرد.

وی اضافه کرد: با توجه به سطح احتیاج منطقه و کوشش مستمر تیم‌های معالجهی مستقر، هر روز اکثر از ۷ هزار نفر ویزیت می‌شوند و پیش‌بینی ما این هست که تا انتهاء این مانور تقریباً حدود ۵۰ هزار نفر را ویزیت کرده باشیم.

فرمانده بهداشت و معالجه ارتش در انتهاء اظهار کرد: حجم پوشش جمعیت منطقه های مد دیدگاه را به طور تام داریم و می‌توانیم در این مدت پذیرای ۲۰۰ هزار نفر از هموطنانمان باشیم.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=78003

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.