تاریخ ارسال : ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۲۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

انجام ۲۴۹ ماموریت طی ۲۴ ساعت گذشته در قم/۵۶ تصادف شهری ،۶ تصادف جاده ای

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قم؛محمدرضا حسنی، رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قمبا اشاره به آمار ۲۴ ساعت گذشته مرکز فوریت‌های پزشکی استان قم، اظهار کرد: در طی ۱۷ و ۱۸ مهر ماه هزار و ۳۴۷ تماس با مرکز اورژانس قم برقرار شده که این تعداد تماس منجر به انجام ۲۴۹ ماموریت شده است.

وی عنوان کرد: با اشاره به زحمات بی دریغ اورژانس ۱۱۵ قم در طول سال ، از این تعداد ماموریت، ۲۲۵ ماموریت شهری و ۲۴ مورد نیز جاده‌ای بوده که ۸۲ ماموریت سهم تصادفات بوده که ۷۳ مورد آن در شهر و ۹ مورد آن در جاده رخ داده است.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم تاکید کرد: تصادفات به ثبت رسیده طی ۲۴ ساعت گذشته ۸۶ مجروح داشته است که ۴۷ مورد به صورت سرپایی درمان شده و ۳۹ نفر نیز برای پیگیری مراحل درمانی به مراکز درمانی سطح شهر منتقل شده‌اند.

وی ادامه داد: ۶۲ مورد از ۸۶ ماموریت‌ ثبت شده در اورژانس قم مربوط به موتورسیکلت سواران بوده که از این تعداد ۵۶ تصادف در داخل شهر و ۶ تصادف نیز در جاده‌های مواصلاتی استان قم اتفاق افتاده است.

حسنی خاطرنشان کرد: حاصل تصادفات موتورسیکلت سواران ۶۶ نفر مجروح بوده که ۴۲ نفر توسط کارشناسان اورژانس به صورت سرپایی درمان شده و ۲۴ نفر نیز به مراکز درمانی منتقل شده‌اند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=69443

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.