تاریخ ارسال : ۱۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۲۳:۴۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

اندکی مدارا، پیر شهر همان یار پیر جماران است!

پیر شهر بهترین مطامع را در رزم به لقایش بخشید، وصله ناجور نچسبانید که آوازه کوچه و بازار شده اید.

🔴 کاش برخی ها حرمت مهتران را می فهمیدند، ولی فهم در بساطشان یافت نمی شود که هیچ، انگار ادب از حریم آنها رخت بر بسته و مهتران شهر را هدف قرار دادند.

🔶 مدتی است که امام جمعه قائم شهر در خطبه های جمعه خطاب به برخی از مسئولان شهر درباره شیوه مدیریت و کم و کاستی های آنها گلایه هایی داشتند و در جدید ترین گلایه، امروز در خطبه مطالبی را بیان کردند که جای بس تامل دارد و نیاز است تا با جدیت به این موضوع ورود شود، تا عده ای که هنوز از راه نرسیده حرمت پیر شهر را نشکنند.

آیت الله معلمی نماینده مردم مازندران در خطبه های نماز جمعه امروز اشاره فرمودند: که اینجانب به برکناری شهردار گلایه کردم و گلایه من به این خاطر بود که در شهر کارهای عمرانی خوبی انجام می شد که اکنون متوقف است، و در حالی که انتظار داشتم جواب جوانمردانه بشنوم ولی عده ای با شایعه پراکنی اعلام کردند که از شهردار پیشین امام جمعه منافعی دارد❗️

🔶 حضرت آیت الله معلمی، باید خدمت شما عرض نمائیم که در این قسمت ماجرا مقصر رسانه ها و انقلابیون شهر هستند که با سکوت طولانی مدت خود کار را به جایی رساندند که عده ای تازه از راه رسیده ها با افتراح عمود خیمه شهر را هدف قرار دادند، آری اگر همان روز اول برخورد قاطع را می دیدند امروز زبان به یاوه گویی باز نمی کردند.

🔶 و اما چند کلام با برخی از افراد نابخرد که به مردی تهمت زدند که در بیت وی نه خدمی است و نه حشمی است.

آقایانی که به آسانی به پیر شهر افتراح می بندید، اندکی زندگی وی را مطالعه کنید شاید به حقارت خود پی ببرید، این پیر اگر به دنبال منافع بود در دهه ۴۰ و ۵۰ برای دفاع از آرمان های امام راحل به نجف در پیشگاه پیر جماران پناهند نمی برد، و در دهه ۶۰ که برخی از شما و اقوام شما جرات حضور در مناطق عملیاتی را نداشتید، این پیر انقلاب در رزمگاه حضور داشت و خوب است که بدانید که بزرگترین مطامع دنیوی خود را در راه خدا و انقلاب در جبهه ها ابراهیم وار به قربانگاه برد، آری او از فرزندانش یعنی بزرگترین مطامع دنیوی گذشت تا امروز شما ها تنی آسوده بر بالین بگذارید. آیا شما هم می توانید به این اندازه همانند پیر شهر از منافع و مطامع خود بگذرید؟

راستی شنیده اید که گفته اند کافر همه را به کیش خویش پندارد؟ نکند که دست خودتان به کاسه است و همه را به راه خود می بینید؟ چرا در برابر انتقادها راحترین راه فرار را انتخاب می کنید و به منتقد تهمت می زنید؟

مگر قانون اساسی را مطالعه نمی کنید؟ که در آن آمده، در زمان غیبت حضرت ولی عصر((عج الله تعالی فرجه)) در جمهوری اسلامی ایران ولایت امر و امامت امت بر عهده ولی فقیه است.

مگر امام جمعه شهر نماینده و منتخب  ولی فقیه نیست؟ پس این گستاخی و بی حرمتی شما به امام جمعه شهر چیست؟ چرا بر خلاف تفکر اسلامی و با تفکر سکولاری شایعه پراکنی می کنید؟

🔶 در اینجا جا دارد تا خطاب به انقلابیون و دلسوزان نظام و این شهر، عرض شود که بیش از این سکوت جائز نیست و ضرورت دارد تا برخی ها گوشمالی انقلابیون را بچشند تا بفهمند که مهتران شهر حرمت دارند.

🔶 و خواجه نظام الملک طوسی در قرن پنجم این مطلب را در سیاست نامه انگار برای نابخردان امروز شهر ما گفت: کسانی را که برکشند و بزرگ گردانند، اندر آن روزگاری و رنجی باید برد. و چون سهوی و خطایی که ایشان را افتد، اگر با ایشان عتاب رود، آب روی ریختگی حاصل آورند.

🔷 حضرت آیت الله معلمی، محضر حضرتعالی عرض شود که حال این افراد قصد گذر از حاشیه سازی را ندارند و کار را به نقطه باریک کشاندند، رسانه های انقلابی آمادگی دارند تا با راه اندازی قرارگاه رسانه ای در شهرستان با تجمیع خبرنگاران استان، برای شفاف سازی موضوعات و شایعات کذایی به راه افتاده در شهر وارد عمل شوند. و به تشخیص حضرتعالی هرگاه ضرورت دانستید امر بفرمائید تا به رسالت رسانه ای ادای وظیفه نمائیم.

⛔️ آقایانی که با سلاح شیطانی وارد میدان شده اید! بدانند که رسانه های انقلابی هوشیارانه در پی دفاع از آرمانها هستند و اگر بخواهید ارزشها را زیر پا بگذارید جواب قاطع دریافت می کنید.

((والسلام علی من تبع الهدی.))

🔵 به قلم خبرنگار حمیدرضا پایدار


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=68833

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.