تاریخ ارسال : ۲۰ آبان ۱۳۹۵ ساعت : ۱۲:۴۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

انضباط در ساماندهی مدیریت بحران بسیار تأثیرگذار است

انضباط در ساماندهی مدیریت a href=

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، سردار محسن کاظمینی فرمانده سپاه محمد رسول‌الله (ص) در چهارمین همایش علمی تخصصی امداد و نجات که در باشگاه فرهنگی ورزشی شرکت ملی نفت ایران برگزار شد، اظهار داشت: نظم و انضباط در ساماندهی مدیریت بحران بسیار تأثیرگذار است.

فرمانده سپاه محمد رسول‌الله ادامه داد: در دنیای امروز با وجود فضای مجازی در حوادث و بلایا با ارسال تصاویر،  صوت و فیلم ارتباطات با سرعت بالایی به نقاط مختلف کشیده می‌شود و اگر در این گونه حوادث سخنگوی حادثه با شفافیت حوادث را تشریح نکند، شاهد حوادث و بحران‌های دیگری در فضای مجازی خواهیم بود.

سردار کاظمینی با بیان اینکه باید قبل با این گونه حوادث و بلایا با آنها آشنایی داشته باشیم، افزود: آشناییت با حوادث و بلایا می‌تواند از خسارات بیشتر این‌گونه حوادث جلوگیری کند. فرماندهان لازم است آموزش‌‌ها را به دقت دنبال کرده تا افراد رده‌های پایین آموزش‌های لازم را فراگیرند و به نیروها بیاموزند. همه حوادث نیاز به خونسردی، نیاز به توجه در صحنه عمل برای مسئولین و فرماندهان دارد و برای جمع کردن حوادث و بحران‌ها بسیار تأثیرگذار است.

فرمانده سپاه محمد رسول‌الله در پایان خاطر نشان کرد: در بحران‌ها و حوادث اگر نیروهایمان را از قبل سازماندهی نکرده باشیم و با نظم وارد عمل نکنیم دچار حوادثی که پیش‌بینی آن را نکرده‌ایم خواهیم بود که این خود پیامدهای منفی بیشتری دارد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=29295

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.