تاریخ ارسال : ۰۳ مرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۰۱:۵۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

انعقاد ۱۶۳ قرارداد در حوزه آب وفاضلاب و سایر بخشهای آبفاشهر مازندران

مدیر دفتر قراردادهای شرکت آبفاشهری مازندران گفت: در مجموع ۱۶۳ فقره قرارداد به مبلغ ۵۲۴میلیارد و ۶۰۸ میلیون و ۴۲ هزار و ۴۷۲ ریال طی سال گذشته در حوزه آب، فاضلاب و سایر بخشهای شرکت منعقد شد.

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، عبدالله محمودنژاد با اعلام خبر بالا، افزود: در حوزه آبرسانی ۷۲ قرارداد و در بخش فاضلاب ۱۹ قرارداد در مجموع به مبلغ  ۲۴۶ میلیارد و ۹۲۱ میلیون و ۷۸۹ هزار و ۱۱۲ ریال بسته شد.

وی، تصریح کرد: در بخش بهره برداری ۲۴ قرارداد، برنامه ریزی ۹ قرار داد، روابط عمومی  یک قرارداد، توسعه مشارکت ۳ قرارداد، دفتر فنی ۱۹ قرارداد، مشترکین یک قرارداد، مالی و پشتیبانی ۶ قرارداد، حراست و امور محرمانه ۳ قرارداد و بهره برداری و مشترکین ۶قرارداد به ارزش ۲۷۷ میلیارد و ۶۸۶ میلیون و۲۵۳  هزار ریال منعقد شد.

gharardad

مدیر دفتر قراردادهای آبفاشهری مازندران، با بیان اینکه ۵۶ قرارداد با اعتبار ۲۲۱ میلیارد و ۴۶۳میلیون و ۱۹ هزار ریال از محل منابع داخلی بوده است، اظهار داشت: ۱۰۳ قرارداد به مبلغ ۲۳۱ میلیارد و ۲۹ میلیون ریال و ۵۹۲ هزار و ۴۴۱ ریال نیز از محل اعتبارات عمرانی بسته شد، تصریح کرد: ۴ قرارداد به ارزش ۷۲ میلیارد و ۱۱۵ میلیون و ۲۵۳ هزار ریال نیز در قالب فاینانس منعقد شد.

محمودنژاد، ادامه داد: بیش از ۵۲۴ میلیارد و ۶۰۸ میلیون تومان قرارداد از طریق واگذاری ۲۴ مورد، مناقصه عمومی ۳۰ مورد، استعلام بها ۱۰۷ مورد، ترک تشریفاتو اجاره یک مورد طی یک سال گذشته ثبت شد.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=21228

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.