تاریخ ارسال : ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۰:۲۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

انفعال مرگبار در ساختمان شیشه ای نیایش

رأی نیاوردن بیطرف و ادامه فعالیت وزارت نیرو با سرپرست، حکایت از شروع شرایطی برای وزارت نیرو داشت که همگان برای انتهاء یافتن انفعالی دامن گیر، چشم به انتظار ارائه وزیر تازه گردند تا اینکه رضا اردکانیان یکشنبه ۷ آبان ماه موفق به اکتساب رأی اعتماد از مجلس شده و بعنوان وزیر نیروی دولت دوازدهم انتخاب گردید.

با ورود اردکانیان به ساختمان شیشه ای نیایش، انتظار تحولات بنیادی در بین مسئولان مجموعه وزارت نیرو زیاد زیاد بود و با توجه به اینکه بعضی مقررات در زمینه تحولات ساختاری در این مجموعه از گذشته بدون اجرا باقی مانده بود، حتی انتظار تحولات ساختاری وجود داشت.

وی با صادر کردن حکمی یک مشاور از فعالین زیست محیطی و یک ریاست دفتر تازه از فعالین اجتماعی برگزید و ریاست دفتر تازه خود را بعنوان سرپرست ارتباطات عمومی وزارت نیرو منصوب کرد.

اما مجموعه وزارت نیرو از معاونت های این وزارت خانه، مسئولان میانی ستادی، مسئولان شرکت های مادرتخصصی و شرکت های زیرمجموعه در مجموع دچار انتظاری می باشند تا هرچه زودتر با تحولات تازه، جایگاه تازه خود را در ساختار وزارت نیرو بشناسند.

بررسی های خبرنگار تسنیم بیانگر از این هست که در ۴۴ روزی که از حضور اردکانیان در مجموعه وزارت نیرو می گذرد اکثر از آنکه نشست ها آب و برق با معاونت ها و شرکت های مادرتخصصی برگزار گردد، وزیر نیرو با نمایندگان مجلس دیدار داشته و به دیدگاه می آید برپایی نشست ها متوالی با مسئولان مجموعه آب و برق که روندی منظم داشت تا زمان صادر کردن احکام تازه، بار دیگر روندی منظم نخواهد یافت.

برخی شنیده ها بیانگر از نیل زمان نصب های تازه در وزارت نیرو حکایت دارد، با این وجود آن چیزی که مشخص هست وزیر نیرو به منظور برگرداندن پویایی به بدنه وزارت نیرو خوب تر هست هرچه تندتر نسبت به تعیین تکلیف پست های ادارهی و نصب های موردنظر خود تصمیم گیری کند و شخصاً مُهر انتهاءی بر انفعال چندماهه در این مجموعه بزند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=78544

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.