تاریخ ارسال : ۰۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۱۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

اهداف نظام و انقلاب بر مبنای “اسلام و ارزش‌های اسلامی” است

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از سنندج، سردار محمد حسین رجبی صبح امروز در آیین نمادین بازگشایی مدارس که در دبیرستان دخترانه شاهد هوشمند سنندج برگزار شد، با تبریک هفته دفاع مقدس و تسلیت ماه محرم اظهار داشت: سه کلید واژه علم یعنی «علم‌آموزی، دانش و آگاهی، آمادگی و مقاوت» در همه روزهای سال گفتمان غالب کشور است.

وی گفت: اقدامات انجام شده از بدو پیروزی انقلاب اسلامی بر مبنای دین مبتنی بر اسلام و ارزش‌های اسلامی است که دشمن‌های زیادی به دنبال اهداف خود و شکست انقلاب بودند و یکی از این دشمنان به‌صورت میدانی و فیزیکی صدام بود.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان تصریح کرد: اگر در دفاع مقدس در روزهای اول قدری غافلگیر شدیم به این دلیل بود که بنا نبود با کشوری قبل از سازندگی، علم و پیشرفت کشورمان بجنگیم.

وی ادامه داد: در آن زمان تازه انقلاب شده بود و ارتش طاغوتی و نیاز به ساماندهی داشت و غافلگیری ما ناشی از کم‌اطلاعی و عدم هوشیاری بود.

سردار رجبی افزود: معلمین به ما یاد دادند دانایی «توانایی» است و اگر بدانیم بر مبنای همین دانستن‌ها اقدام می‌کنیم کل ایران در این راستا عمل می‌کنند.

وی اظهار کرد: مقاومت زبان حال کل کشور و عنصر ارزنده، موثر و فعالی است که از کشور ایران به کشورهای دیگر سرایت کرده است.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان گفت: اگر در جبهه سوریه سبقه کار توسط نیروی مردمی مقاومت می‌شود براساس انقلاب صادر شده ما، مقاومت‌ها و به لطف اسلام و توکل به خداوند است.

وی گفت: اگر وظیفه بنده با این لباس این است که تا پای جان از کشور دفاع کنم وظیفه شما دانش‌آموزان این است که درس بخوانید و به شما می‌گویم خوب درس بخوانید.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=66528

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.