تاریخ ارسال : ۰۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت : ۱۱:۵۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

اهدا نشان طلا مسابقات جهانی ۲۰۱۶به رهبرمعظم انقلاب


 
به گزارش استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم؛امیر مهدی زاده، در مورد اهدا مدال جهانی خود به رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: پیش از اینکه به دیدار امروز برویم، از سردار نقدی خواهش کردم برایمان فرصتی فراهم کند تا با حضرت آقا دیدار کوتاهی داشته باشم و مدال خودرا که هدیه ای بسیار ناقابل بود را به ایشان اهدا کنم.

وی درادامه گفت: به حمدالله و خوشبختانه این اتفاق انجام شد وافتخار بزرگی نصیب بنده شد و فکر میکنم خداوند من را خیلی دوست داشته است که دیدار با هچنین شخصی را برای من میسر کرده است.
 
وی افزود: تا دیروز دیدار با رهبر انقلاب برای من یک رویا و آرزو بود، حقیقت مطلب اهدا مدال بهانه بود تنها میخواست چهره نورانی حضرت آقا که بسیار دلنشین است را از نزدیک ببینم.
 
امیر کاراته ایران خاطرنشان کرد:خوشبختانه به آرزویم رسیدم و مدال جهانی ام را که تنها چیزی که برای وطن بدست آورده بودم و به نظر خود کوچکترین کار را برای کشورم و انقلاب انجام دادم را تقدیم مقام عظمی ولایت کردم.
 
پرافتخارترین کاراته کای استان قم در خصوص دیدار که با مقام معظم رهبری داشت گفت: در آن لحظه حس بسیار خوبی در من ایجاد شده بود و یک نور خاص در چهره آقا بود و باور نمیکنید یک حس پدرانه ای در عمق نگاهشان جریان داشت.
 
مهدی زاده با اشاره به صحبت هایش با مقام معظم رهبری اضافه کرد: ابتدا حضرت آقا از مسابقات و رشته ام پرسیدند و من توضیحاتی در این خصوصو به ایشان دادم و سپس فرمودند خیلی خوب و عالی، دو دقیقه ای که با ایشان هم کلام شدم که آن لحظات بهترین و شیرین ترین لحظات عمرم بود.
 
وی درپایان گفت:خوشحالم که امروز در جمع بسیجان حضور داشتم و به عنوان یک بسیجی با رهبرم دیدار کردم و خدارا صد هزار مرتبه شکر میکنم که حضرت آقا هدیه ام را پذیرفتند، هر چند با لطف و کرامت که ایشان داشتند دوباره این مدال را به من برگرداندند.
 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=31180

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.