تاریخ ارسال : ۲۲ تیر ۱۳۹۵ ساعت : ۱۹:۱۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

اولتیماتوم دولت به پسر اسطوره فوتبال

مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی گفت: خریداران ۲۰ میلیارد تومان برنج رهنی از شرکت بازرگانی دولتی طبق قانون موظف به پرداخت هستند و در صورت عدم پرداخت، وثیقه آنها را به اجرا می‌گذاریم.

به گزارش شلمچه نیوز، علی قنبری امروز مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی در حاشیه همایش بزرگداشت پنجاهمین سال فعالیت شرکت توسعه کشت دانه‌های روغنی در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه بدهی پسر اسطوره فوتبال به شرکت بازرگانی برای فروش برنج چه شد، گفت: برنج طبق قانون، به صورت رهنی به آنها فروخته شد و زمان پرداخت فرا رسیده و باید مطالبات ما توسط آنها پرداخت شود.

مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی اظهار داشت: اگر پرداخت انجام نشود، وثیقه آنها به اجرا گذاشته می‌شود.

وی مبلغ فروش برنج به پسر اسطوره فوتبال را ۲۰ میلیارد تومان عنوان کرد و اظهار داشت: با سود آن باید ۲۵ میلیارد تومان به شرکت بازرگانی دولتی پول پرداخت شود.

قنبری تصریح کرد: زمان فروش رهنی برنج به این شخص ۶ ماه بوده است که الان مدت نه تنها به اتمام رسیده بلکه دو بار تمدید شده و آنها موظف به پرداخت هستند.

وی در مورد خرید کلزا اظهار داشت: ۶۲ هزار تن کلزا در سال زراعی جاری از کشاورزان خریداری شد که ۹۹ درصد پول آن یعنی حدود ۱۵۰ میلیارد تومان به کشاورزان پرداخت شده است.

وی تصریح کرد: همچنین ۶ میلیون و ۶۰۰ هزار تن گندم به صورت تضمینی از کشاورزان خریداری شد و ۶۰ درصد پول گندم‌کاران تاکنون پرداخت شده است.

وی بیان داشت: روزانه حدود ۱۰ هزار تن شکر در بورس کالا عرضه می‌شود، در حالی که فقط بخش کمی از ان خریداری می‌شود و تقاضا برای آن کم است.

مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی دلال‌بازی را عامل گرانی شکر عنوان کرد و اظهار داشت: با ایجاد جو روانی برای نشان دادن کمبود این کالا در بازار عده‌ای سعی دارند، بازار شکر را به هم بزنند.

وی همچنین تصریح کرد: ذخایر استراتژیک برنج شرکت به اندازه کافی است و هیچ مشکلی در این زمینه ندارد.

فارس

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=20510

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.