تاریخ ارسال : ۲۷ تیر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۱:۳۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه
فرمانده دریابانی مازندران؛

اولویت مرزبانی ناجا، احساس امنیت و آرامش در مرزهای کشوراست

سردار حسنی گفت: ایجاد احساس امنیت و آرامش در نوار مرزی، ساحلی و جلب رضایت گردشگران از اولویت های نیروی دریابانان در طرح ساماندهی دریا است.

به گزارش شلمچه نیوز، سردار “هوشنگ حسنی” فرمانده دریابانی استان مازندران، در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص طرح های دریا گفت: شهروندان مهمترین رکن یک جامعه می باشند و زمانی که مردم یک جامعه به خصوص در مرزها احساس امنیت و آرامش کنند کشور در سایه آن امنیت و آرامش می تواند به رشد و پیشرفت در تمام زمینه ها برسد.

فرمانده دریابانی استان مازندران با تاکید بر تعامل دریابانی و سایر ارگانهای امنیتی در استان بیان داشت: ارتباط و همکاری و برگزاری نشست های تعاملی می تواند ضمن برقراری تبادل اطلاعات و عملیاتی مطلوب، عملکرد یگانها را در زمینه های مختلف در سطح بالاتری قرار دهد.

سردار حسنی بیان داشت: تجربه نشان داده است که نظم و امنیت در جامعه بدون مشارکت عمومی برقرار نخواهد شد و هر چه افکار عمومی در جامعه هوشیارتر باشد به همان میزان جرائم و آسیب ها کاهش و مجرمان در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام خواهند ماند.

وی در ادامه با تأکید بر رضایت بخش بودن وضعیت تعاملی یگانهای این فرماندهی در جهت ماموریت طرح های دریا گفت: شناسایی بسترهای جرم خیز و کاهش جرائم در سطح منطقه، مستلزم ادامه روند این چنین تعاملاتی می باشد.

این مقام مسئول، اجرای موفق ماموریت های دریابانی از جمله طرح دریا را در سطح کلان، مستلزم چهار اصل ایمان، انضباط، اقتدار و آگاهی عنوان کرد و گفت: تحقق این امر، استقرار امنیت پایدار، کسب رضایتمندی مرزنشینان و ارتقا احساس آرامش و آسایش آنها را به دنبال خواهد داشت.

حسینی مشارکت مردمی را از عوامل مهم و تاثیرگذار بر موفقیت اجرای طرح دریا دانست و افزود: طرح دریا برای این که با موفقیت بیشتری اجرا شود، نیازمند مشارکت همه شهروندان و دستگاه های اجرایی استان است.

وی با بیان اینکه هدایت و نظارت بر اجرای طرح ها در دریا بر عهده دریابانی استان است، از مدیران طرح ها خواست  همکاری لازم را با دریابانان در راستای برقراری قانون و ایجاد نظم و امنیت داشته باشند.

سردار حسینی در پایان، یکی از اهداف اجرای طرح دریا را آمادگی برای مدیریت و نظارت بر سواحل دریا برای گردشگران برشمرد و افزود: برخورد و رفتار مناسب با مردم موجب توسعه و رونق گردشگری می شود و ما باید در زمان حضور گردشگران در سواحل و تفرجگاه ها از شرایط پایدار امنیت و آرامش در سواحل دریا پاسداری و حفاظت نماییم.

 

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=56965

برچسب ها:
, , , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.