تاریخ ارسال : ۰۶ مهر ۱۳۹۴ ساعت : ۱۸:۲۱ 1 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

اولین سالگرد درگذشت شهردار اسبق ساری برگزار می شود

شلمچه نیوز از ساری- شعبان وفایی نژاد؛ مراسم اولین سالگرد درگذشت زنده یاد مهندس علی خان محمدی شهردار اسبق ساری در گلزار شهدای این شهر در نهم مهرماه سال جاری برگزار می شود.

مهندس خان محمدی از شهرداران موفق مرکز مازندران بوده که به کارهای زیربنایی در این شهر اعتقاد ویژه ای داشت که برای نمونه و تصدیق این گزارش از احداث کارخانه آسفالت – اجرای باند دوم پل تجن – احداث کانال هدایت آب های سطحی در خیابان وصال شیرازی – بازگشایی خیابان پل گردن – آغاز عملیات احداث پارک قائم – بازسازی ساختمان شهرداری – بازسازی پارک سبزمیدان – بازسازی میدان حضرت امام(ره) – آغاز عملیات آرامستان بهشت رضا- آغاز عملیات بازگشایی کمربندی جنوبی – آغاز به کار شهرداری منطقه یک -تعریض بلوار کشاورز – تهیه امکانات و تجهیزات عمرانی ، رفاهی و خدماتی برای شهرداری جهت ارتقاء در سطح خدمت رسانی به مردم – ادامه عملیات بازارترکمن و دهها پروژه که بیان نام همه آنها از حوصله این مقال خارج است بخشی از عملکرد مطلوب این فقید سعید بوده است.

شادروان خان محمدی

این گزارش حاکیست مرحوم خان محمدی پیشتر رئیس نهاد جهاد سازندگی – شهردار گرگان – شهردار چالوس – مشاور ارشد استاندار وقت در اجرای پروژه های عمرانی – کارشناس حوزه معاونت فنی عمرانی استانداری مازندران و … که نشانگر توانمندی وی در عرصه سازندگی و مدیریتی بوده است . قابل توجه اینکه مهندس خان محمدی از جمله شهردارانی بوده که هیچ اعتقادی به کارهای سیاسی در حوزه مدیریت شهرداری نداشته است وی جانشین مرحوم مهندس صادق خلیلی بود که بعد از ایشان نیز حسین صادقلو شهردار ساری شد .

شایان ذکر است مهندس خان محمدی پس از شهرداری ساری به عنوان شهردار چالوس از سوی شورای این شهر معرفی شد ؛ از نکات برجسته مدیریتی وی در دوران حیات اجرای پروژه بزرگ پارک نهار خوران در گرگان بوده که باعث شد نام وی سال ها در تاریخ مدیریت شهری به عنوان مدیری توانمند باقی بماند.

روحش شاد و یادش گرامی باد

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=1643

  • آتنا خان محمدی ۱۳۹۴-۰۷-۰۹ - ۱۷:۵۴ - پاسخ دادن

    با سلام
    من به نوبه ی خودم از شما ممنونم که با حسن توجه و قدرشناسیتون یاد و خاطره ی پدرم رو زنده نگه داشتید. پدرم در تمام عمر خدمتش صادقانه و بی ریا در راه ساختن کشورش من الجمله شهر ساری قدم برداشت و با وجود تمام مشکلات به پشتوانه ی یاران با وفا گام های محکمی رو در جهت عمران و آبادی برداشت .. و این قدر شناسی شهروندان ساروی تسلی بخش دل پر درد من است.

  • دیدگاه شما

    معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.