تاریخ ارسال : ۱۷ شهریور ۱۳۹۴ ساعت : ۱۰:۵۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

اولین قصابی گوشت انسان افتتاح شد +عکس

چند روزی است متنی راجع به افتتاح اولین کشتارگاه انسانی فضای مجازی را پر کرده است.

به گزارش شلمچه نیوز، متنی با این عنوان که ” اولین کشتارگاه انسان افتتاح شد. مرکزی بنام مؤسسه خودکشی هر انسانی را که قصد خودکشی دارد ثبت نام کرده و به محض تأیید خودکشی و تأیید سلامت بدن، ذبح میشود. همچنین گوشت های قسمتهای مختلف بدن قیمتهای متفاوتی دارند.

در پاسخ به این شایعه باید گفت: کشته شدن توسط دیگران در تمام کشورها قتل محسوب می شود و مجازات سنگین دارد کسی مایل نیست برای ترک دنیا ذبح شدن را انتخاب کند و هیچ مؤسسه ای با مشخصات گفته شده وجود ندارد.
تنها در کشور سوییس خودکشی قانونیست که خدمات سازمانهای ویژه این امر عموما برای بیماران لاعلاج و معلولین خاص در نظر گرفته شده که به “اوتانازی” یا مرگهای خود خواسته مشهور است و با ادعاهای شایعه هم ارتباطی ندارد.

اولین کشتارگاه انسان افتاح شد +عکس
باید توجه کرد تصاویری که همراه با متن شایعه منتشر شده هیچکدام ارتباطی با این مطلب ندارند.
تصاویر زیر از یک فروشگاه گوشت مشهور در شرق لندن است که از بازی “Resident Evil 6” الگو برداری کرده و در این به اصطلاح خلاقیت عجیب، با چسباندن قطعات گوشت حیواناتی نظیر خوک به یکدیگر، نمونه های دست و پا و در یک مدل هم بدن کامل انسان را ساخته است.
اولین کشتارگاه انسان افتاح شد +عکس
تصویر زیر نیز از تجمع اعتراض آمیز فعالان حمایت از حقوق حیوانات مقابل کلیسای مرکزی بارسلونا در ۲۰ مارس ۲۰۱۳ است که طی حرکتی نمادین آغشته به خون مصنوعی شده اند و دقایقی در ظرف هایی مشابه بسته بندی گوشت خوابیدند.
اولین کشتارگاه انسان افتاح شد +عکس

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=166

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.