تاریخ ارسال : ۱۹ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۰۹:۲۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

اکران ترمیناتور ۴ ماه به تعویق افتاد/برگشت ویرانگر آرنولد شوارتزنگر+تصویر

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، نسخه ششم از فیلم سینمایی “ترمیناتور” با بازی “آرنولد شوارتزنگر” به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، نسخه ششم از فیلم سینمایی “ترمیناتور” با بازی “آرنولد شوارتزنگر” با چهار ماه وقفه اکران بین المللی خود را از ۲۲ نوامبر ۲۰۱۹ شروع خواهد کرد.

جیمز کامرون نویسنده، کارگردان و تهیه کننده هالیوود برای کارگردانی نسخه ششم فیلم ترمیناتور “تیم میلر” جیمز کامرون نویسنده، کارگردان و تهیه کننده هالیوود برای کارگردانی نسخه ششم فیلم ترمیناتور “تیم میلر” را انتخاب نموده و خودش تهیه کنندگی اثر را عهده دار است.

اکران ترمیناتور ۴ ماه به تعویق افتاد/برگشت ویرانگر آرنولد شوارتزنگر+عکس//////////////////////یکشنبه

جیمز کامرون که به شکلی مالک کلیدی ترمیناتور شمرده می‌شود در سال ۱۹۸۴ نخستین نسخه از این فیلم را با اسم کلیدی “نابودگر” جیمز کامرون که به شکلی مالک کلیدی ترمیناتور شمرده می‌شود در سال ۱۹۸۴ نخستین نسخه از این فیلم را با اسم کلیدی “نابودگر” روانه بازار کرد.

در نخستین نسخه “آرنولد شوارتزنگر” در نخستین نسخه “آرنولد شوارتزنگر” درخشش فوق العاده‌ای داشت و جا پای خود را تا ابد در این مجموعه فیلم محکم کرد.

اکران ترمیناتور ۴ ماه به تعویق افتاد/برگشت ویرانگر آرنولد شوارتزنگر+عکس//////////////////////یکشنبه

سال ۱۹۹۱ کامرون نسخه دوم نابودگر را با اسم فرعی “روز داوری” سال ۱۹۹۱ کامرون نسخه دوم نابودگر را با اسم فرعی “روز داوری” کارگردانی کرد که در آن نیز آرنولد نقش اول را به عهده داشت.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=95081

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.