تاریخ ارسال : ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت : ۱۴:۱۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

اگر استاندار فارس خود را فرد انقلابی می‌داند باید با متولیان متخلف امر برخورد کند

اخبار دانشگاهی را از «کانال اخبار دانشگاهی SNN.ir» دنبال کنید

 

محمد کیانی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در گفت و گو با خبرگزاری دانشجو، در رابطه با حواشی جشن پایتخت جوانان جهان اسلام در شیراز بیان داشت: تولیت آستان مقدس احمد ابن موسی و نماینده ولی فقیه در استان کار خوبی را انجام دادند و از جایگاه خود دارند حمایت می کنند که با این قضیه برخورد کنند؛ اما باید با متخلفان امر برخورد صریح شود و حتی در خطبه های نماز جمعه اسامی این مدیران متخلف آورده شود.
 

وی افزود: این مدیران متخلف خوشان می دانستد چه کاری دارند انجام می دهند و قرار است چه هنجارشکنی هایی صورت بگیرد و به همین دلیل نمی خواستند این اتفاقات رسانه ای شود و حتی اگر نماینده ولی فقیه دراستان و تولیت آستان مقدس احمد ابن موسی نبودند، هیچ کس از حاشیه این برنامه مطلع نمی شد.
 

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: شیراز به شهر شهیدپرور مشهور است و با وجود اینکه آستان مقدس احمد بن موسی در این شهر است،می شود از ظرفیت های فرهنگی استفاده کرد و یک الگوسازی شود برای شهرهای اسلامی و حتی غیر اسلامی می تواند باشد.
 

کیانی افزود: این برنامه هیچ سودی که ندارد حامل پیام های منفی هم بوده است و اگر این رویه ادامه پیدا کند به ضرر انقلاب اسلامی است و به جای این برنامه ها بیاییم نقش جوانان در فرهنگ ایثار و شهادت را تبیین کنیم.
 

وی در پایان خطاب به استاندار فارس خاطرنشان کرد: اگر استاندار فارس خود را فرد انقلابی و پیگیر مطالبات مردم و جزئی از نظام می داند، باید تمام پیگیری ها را برای اخراج متولیان امر که لیاقت کارهای فرهنگی ندارند، انجام دهد تا شاهد این چنین اتفاق هایی نباشیم. 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=40512

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.