تاریخ ارسال : ۲۴ تیر ۱۳۹۵ ساعت : ۲۳:۱۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

اگر تمام ملت ما ترور شوند دشمنان بازهم ما را تروریست می‌دانند!

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور) سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد در دیدار با آیت‌الله سیدیوسف طباطبایی‌نژاد، امام‌جمعه اصفهان و نماینده ولی‌ فقیه در استان اصفهان به ارائه گزارشی از روند فعالیت‌های بنیاد هابیلیان پرداخت. پس از آن امام‌جمعه اصفهان ضمن تمجید از فعالیت‌های این بنیاد گفت: کاری که انجام می‌دهید فارغ از اینکه چقدر دشمن را وادار به عقب‌نشینی کند بسیار ارزنده است. البته بعید می‌دانم که دشمن وادار به عقب‌نشینی شود، چون اگر همه ملت ما هم ترور شوند بازهم آنها ما را تروریست می‌دانند.

ایشان در ادامه افزود: خداوند در قرآن می‌فرماید که دشمنان همواره با شما دشمنی دارند و بیشتر این دشمنی آن چیزی است که در دلشان است و آنچه بر زبان می‌آورند بخش اندکی از دشمنی‌شان است. آنها از ما کینه شدید دارند و هرگز از ما راضی نخواهند شد و خیر ما را نمی‌خواهند. پس خداوند از ما می‌خواهد که صبور باشیم و استقامت کنیم و تقوا داشته باشیم. اگر تقوا داشته باشید هیچ ضرری به ما نمی‌رسد چه بکشیم و چه کشته شویم.

ایشان در ادامه با اهمیت موضوع بصیرت‌دهی افزود: دشمنان قطعا با فعالیت‌های شما قانع نمی‌شوند چون مانند انسانی هستند که خودش را به خواب زده است. شما باید در زمینه بصیرت‌دهی بر مردم کار کنید تا فریب دشمنان را نخورند. دقت داشته باشید که همواره انبیا و اولیا و بزرگان دین نیز در طول تاریخ به‌ خاطر مکر ستمگران و نادانی مستضعفان شکست خورده‌اند. رهبر انقلاب نیز در سخنرانی عید نوروز فرمودند که دشمنان دیپلماسی بلدند و تبحر دارند که حق را وارونه جلوه دهند. قطعا اگر ما تمام همتمان را نیز به کار ببریم نمی توانیم دشمنان را از راهشان بازگردانیم. بنابراین باید تلاش کنیم تا خودمان فریب آنها را نخوریم.

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان ضمن تاکید بر انجام کار مبانی ادامه داد: در مسئله ترور نیز باید کار مبنایی انجام شود. اینکه ترور اصلا به چه معناست و شهید ترور به چه شهیدی اطلاق می‌شود.

ایشان در پایان با تمجید مجدد از فعایت‌های بنیاد هابیلیان افزود: کاری که شما می‌کنید بسیار ارزشمند است و از این جهت باید از شما تقدیر شود. آمار شهدای ترور باید ثبت شود تا اسناد ظلم و جنایت مستکبران ثبت شود.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=20644

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.