تاریخ ارسال : ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت : ۱۲:۴۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

اگر مخالفین وجود نداشته باشند بسیجی بسیجی نخواهد شد

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو حمیدرضا حاجی بابایی نماینده مجلس شورای اسلامی با حضور در مجلس دانش آموزی که صبح امروز با حضور نمایندگان تشکل های دانش آموزی از سراسر ایران برگزار شد با اشاره به سخنان برخی دانش آموزان که در صحن مجلس دانش آموزی ایراد شد گفت: خدا را شکر می کنم چون نوع گفت و گوها با گفت و گوهای ۵-۱۰ سال قبل قابل مقایسه نیست.

 

وی با اشاره به بخشی از سخنان یکی از دانش آموزان که گلایه هایی از مسئولین مدارس در خود داشت گفت: در مدرسه ممکن است بعضا یک مدیر با شما یا تفکر شما همراه نباشد و برای شما مزاحمت هایی ایجاد کند.

 

وی با اشاره به رشادت های شهید چمران در کردستان گفت: شهدای ما از جمله شهید چمران نیز با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کردند اما هیچ گاه گلایه نمی کردند بلکه همواره به دنبال آن بودند که راهکاری برای رهایی از محاصره پیدا کنند.

 

**اگر مخالفین وجود نداشته باشند بسیجی بسیجی نخواهد شد

 

وی تاکید کرد: طبیعی است که یک بسیجی مخالفینی داشته باشد و اگر این انتقادها و مخالفین نباشند بسیجی بسیجی نخواهد شد.

 

نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بسیجی باید گفتمان خود را قالب کند خاطر نشان کرد: امروز با گذشت حدود ۴ دهه از انقلاب و اهدای بیش از ۲۰۰ هزار شهید به این نظام هنوز این راه ادامه دارد و این در حالی است که قدم های بلندی در دنیا برداشته ایم و امروز ایران اسلامی توانسته اسلام ناب محمدی را به دنیا ارائه موفق دهد.

 

وی با اشاره به سخنان رئیس جمهور ایالات متحده تصریح کرد: ترامپ حاصل جامعه ای است که برایند آن جامعه به عنوان یک اردوگاه با اردوگاه اسلامی و با محوریت ایران مقابله می کند و امروز ما با امریکا هم آورد هستیم.

 

این خبر تکمیل می شود/


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=41535

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.