تاریخ ارسال : ۲۰ اسفند ۱۳۹۴ ساعت : ۱۶:۴۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

اگر می خواهیم بمانیم باید آرمان شهدا را زنده نگه داریم

فرمانده تیپ یکم نینوای گلستان:  به جوانان بگوئیم شهدا که بودند.  دشمن را بشناسید، شیوه ها و روشهای دشمن را بشناسیم

به گزارش سیدعلی کریمیان خبرنگار شلمچه نیوز از گنبدکاووس، سردار ملک در یادواره شهدای محله گردان مرزی گنبد کاووس گفت: امروز جوانان غیرتمند در عراق و سوریه و یمن در خط مقدم مبارزه هستند. درود و رحمت خدا بر جوانان این مملکت. همسر شهید دست تنها فرزند خودش را می گیرد می آورد و می گوید این را بفرستید سوریه!

۱ (۲)

فرمانده تیپ یکم نینوا افزود: امروز رزمایش هوا فضا ی سپاه رادیدید آمریکایی ها بدنشان می لرزد، آنچه آمریکا را به لرزه در می آورد محرم و سید الشهدااست و آرمان سید الشهدا و آرمان شهدا که آمریکا می خواهد آن را از ما بگیرد.

باید ایمان و تدین و اعتقادتمان را حفظ کنیم اگر دشمن اینها را از ما بگیرد دیگر امکانات نظامی ما بدرد نخواهد خورد. انتظار شهدا از ما این است که در سنگر دفاع از انقلاب اسلامی استوار و ثابت قدم باشیم، دفاع از انقلاب اسلامی دردسر دارد، سیلی خوردن هم دارد.

امروز انقلاب اسلامی مختص جمهوری اسلامی نیست ، انقلاب اسلامی امروز یمن است. امروز انقلاب اسلامی در تمام بلاد اسلامی است. وی در ادامه سخنان خود گفت: باید دفاع مقدس را ترویج کنیم و به جوانان بگوئیم شهدا که بودند.  دشمن را بشناسید، شیوه ها و روشهای دشمن را بشناسیم


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=12909

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.