تاریخ ارسال : ۲۳ فروردین ۱۳۹۵ ساعت : ۰۲:۰۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

اگر کسی می خواهد با فرهنگ آشنا شود کتاب را درک و مطالعه کند

اولین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی گنبدکاووس در سال سال۹۵ در دفتر امام جمعه گنبد کاووس برگزار شد.

به گزارش خبرنگار شلمچه نیوز(سیدعلی کریمیان) از گندکاووس؛ اولین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی گنبدکاووس در سال سال۹۵ در دفتر امام جمعه گنبد کاووس برگزار شد.

در این جلسه که با حضور امام جمعه و فرماندار ویژه گنبد کاووس ، شهردار،شورای اسلامی شهر ومسئول نهاد کتابخانه های گنبد و کارشناس اداره کا ل نهاد کتابخانه های استان وسایر مسئولین و فعالین فرهنگی در محل دفتر امام جمعه شهرستان گنبد برگزار شد.

۹۹

حجت الاسلام محمد حسین سبحانی امام جمعه گنبد کاووس گفت: اگر کسی می خواهد با فرهنگ آشنا شود کتاب را درک و مطالعه کند. این جلسه که با موضوع بررسی مکان جدید و هزینه جابجایی کتابخانه امام جعفر صادق (ص) مصلی گنبد در محل دفتر امام جمعه گنبد کاووس برگزار گردید وی در ادامه این جلسه گفت: کتابخانه در مصلی مستقر بوده است و این کتابخانه جزء لاینفک مصلی است ومجموعه فرهنگی باید با کتاب همراه باشد.

حجه الاسلام سبحانی با اشاره به هزینه اجرای کتابخانه جدید، تصریح کرد: در کارهای فرهنگی نباید صحبتی از هزینه کرد، مردم و مسئولین کمک می کنند و خدا نیز خودش توجه می کند، ما برای بسیاری از کارها میلیارد ها هزینه می کنیم این مسئله که چیزی نیست.

۹۹۹

فرماندار ویژه گنبدکاووس نیز با اشاره به اینکه شهرداری اگر زمینی دارد در اختیار کتابخانه ها قرار دهد. وی در ادامه گفت: هزینه ساخت این زمین را ستاد اجرائی فرمان ۱۰۰ امام (ره) برعهده گرفته است و از سویی هم چون کتابخانه ها عمومی هستند شهرداری باید مساعدت بیشتری به این بخش داشته باشد.

در پایان ازقسمتی که برای کتابخانه در داخل مصلی درنظر گرفته شده توسط امام جمعه و فرماندار و اعضای انجمن بازید به عمل آمد .


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=14592

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.