تاریخ ارسال : ۰۷ دی ۱۳۹۴ ساعت : ۰۰:۰۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

ایثارگران، رزمندگان و جانبازان شاغل و بازنشسته در آبفاشهری مازندران تجلیل شدند

با حضور مدیرعامل و معاونان ، از ایثارگران، رزمندگان و جانبازان شاغل و بازنشسته در آبفاشهری مازندران قدردانی به عمل آمد.

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، مدیرعامل شرکت در این مراسم با اشاره به رشادتهای جانبازان و شهدا در پاسداری وحفاظت از مرزهای ایران اسلامی گفت: سربازان ایران اسلامی با اقتدا به مولای زمان خود، امام راحل، توانستند تصور دشمنان مبنی بر تسلط بر ملت ایران اسلامی را از بین ببرند.

gashn2

مهندس ذبیح الله ذاکری افزود: دشمن با تمامی امکانات، معنویت و ایمان قلبی ملت ایران را نادیده گرفته بود و گمان می کرد با این تجهیزات می تواند بر انقلاب اسلامی و ملت ایران پیروز شود.

وی با تاکید بر اینکه سلاح ایمان جوانان و رزمندگان ایران بر تجهیزات دشمنان فائق آمد، گفت: به برکت خون شهدا و رشادتهای جانبازان، اقتدار نظام جمهوری اسلامی درعرصه های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی روز به روز افزوده شد.

مدیرعامل آبفاشهری مازندرانبا اشاره به شعار دولت و ملت، همدلی و همزبانی ، ادامه داد: مردم ایران با هر عقیده ای، با وحدت بر علیه دشمنان نظام خواهند جنگید.

مهندس ذاکری، به انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در اسفند امسال اشاره و تصریح کرد: به منظور برگزاری انتخابات پرشور با دستگاه های برگزار کننده همکاری وتعامل خواهیم نمود.

وی، در بخش دیگری از سخنانش، استان مازندران را یکی از استانهای مسافر خیز در ایام تعطیل دانست و گفت: این استان به دلیل دارا بودن جنگل، کوه و دریا همواره مورد توجه هموطنان بوده است .

مهندس ذاکری ادامه داد: با توجه به حضور بیش از ۱۰ میلیون مسافر در ایام نوروز و پشت سرگذاشتن تابستان ۹۴ با کمترین چالش، ضمن قدردانی از تلاش کارکنان این شرکت در تامین آب مورد نیاز مشترکین، با برنامه ریزی صحیح خود را برای تعطیلات عید و تابستان ۹۵ آماده کنیم.

معاون مالی و پشتیبانی شرکت آبفاشهری مازندران نیز در سخنانی، بر تقویت روحیه ایثارگری در بین کارکنان تاکید کرد و افزود: این روحیه سازمانها را در حل مشکلات یاری می رساند.

هرمز نیاز آذری، ادامه داد: کارکنان آبفا متولیان حیاتی ترین نیاز مردم هستند لذا ضروری است خدمات شایسته به مردم ارایه شود.

وی، با بیان اینکه منابع انسانی تنها منبع در اختیار سازمانهاست که ازخود رفتارهای گوناگون بروز می دهد، تصریح کرد: این رفتارها می تواند به سمت مثبت و یا منفی سوق داده شود.

نیازآذری،در ادامه سخنانش به گزارشی از ارایه تسهیلات در بخشهای خدمات رفاهی، وام و مسکن با هدف ایجاد انگیزه و روحیه مضاعف در همکاران پرداخت و تصریح کرد: ایجاد انگیزه ، رفتارهای انسانی را در جهت اهداف سازمانی پیش می برد.

مشاور مدیرعامل در امور ایثارگران نیز در سخنانی گفت: این شرکت افتخار همکاری با ۲۱۸ نیروی دائمی و مدت معین و ۱۶ نیروی شرکتی ایثارگر و ۳۵ جانباز و آزاده بازنشسته دارد.

رضا جانباز افزود: درحال حاضر ۵۳ جانباز، ۱۱ آزاده، ۴۰ خانواده معظم شهدا، ۲۷ رزمنده و ۸۸ رزمنده غیر داوطلب در آبفاشهری استان مازندران فعالیت دارند.

فرمانده پایگاه مقاومت شرکت آبفاشهری مازندران به فعالیتهای صورت گرفته در این پایگاه پرداخت و گفت: اهدای لوح تقدیر و سکه بهار آزادی به جانبازان ،آزادگان و رزمندگان بسیجی در مناسبتهای دینی مذهبی، پرداخت هزینه سفر ، اهدای بن ورزشی، پرداخت وامازدواج و مسکن ، اعزام بسیجیان به مناطق جنگی جنوب کشور به همراه خانواده، اعزام به حرم امام (ره) و مسجد جمکران با ۵ دستگاه اتوبوس و یک دستگاه مینی بوس، برپایی اردوهای فرهنگی دینی و برگزاری جلسات حلقه های صالحین از جمله فعالیتهای این پایگاه در سال جاری بوده است.

در پایان این مراسم از ایثارگران شاغل و بازنشسته در شرکت آبفاشهری مازندران با اهدای لوح تقدیر و پرداخت هزینهیک سکه بهار آزادی و سفر به امکان مذهبی تجلیل به عمل آمد.

 

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=8079

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.