تاریخ ارسال : ۲۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۲:۲۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

ایجاد در آمد پویا در سوادکوه

به گزارش راضیه عنایتی خبرنگار شلمچه نیوز، عین الله طالبی با بیان اینکه ایجاد در آمد پویا در شهر در دستور کار قرار گیرد گفت:  یکی از ارکان مهم توسعه پایدار در هر جامعه را مردم بوده و  مشارکت ۲ بعد توسعه ابزاری و عقلانی و مفاهمه در جامعه نقش دارد.
وی در بحث مفاهیم و عقلانیت با اشاره به سیره پیامبران و ائمه معصوم بیان داشت:ما از آموزه های دینی درس مشارکت گرفته و همچنین در اصل ۶ قانون اساسی بر انتخاب همه ارکان نظام توسط مردم اشاره شده است.
طالبی با اشاره به انتخاب چهره های جوان و با دانش و بینش در انتخابات های کشور بیان داشت:در گذشته بنای انتخاب بر سن و سال  بود ولی هرچه جلوتر رفتیم جوانگرایی علمی و انتخاب افراد شایسته و اصلح بیشتر شد.
معاون فرماندار سوادکوه بعد ابزاری را بعد از مشارکت عنوان کرد و با اشاره به انتظار مردم از منتخبین پس از انتخاب بیان داشت:ایجاد درآمد پایدار و اقتصاد پویا می تواند برای شورای شهر و شهردار به عنوان یک نهاد غیر دولتی و عمومی خودش را نشان دهد.
طالبی با اشاره به مشکلات شهری منطقه همچون جمعیت کم و بافت سنتی که به آن روستاشهر می گویند بیان داشت: باید تلاش کنیم تا شهر ما  به شهر محلی و شهراستانی بدل شود.
وی با اشاره به نقش پررنگ مردم زیراب در صحنه های مختلف نظام همچون انقلاب و جنگ تحمیلی افزود:۷۰ درصد هزینه های شهرداری باید توسط خودش تامین و ۳۰ درصد توسط دولت تامین می گردد پس باید درآمد ایجاد شود تا در جهت تکریم این مردم و ارتقای سطح زندگی اقدام گردد.
وی با اشاره به لزوم توجه به اقتصاد شهری بیان داشت:ایجاد درآمد پویا و پایدار با تراکم فروشی و پروانه ساختمان متفاوت است و در ابعاد مختلف می شود ایجاد درآمد نمود

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=79419

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.