تاریخ ارسال : ۱۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۲:۴۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

ایجاد گشت سپاه برای برخورد با اوباش

صراط: سردار یزدی، فرمانده سپاه تهران صبح امروز با حضور در جلسه بیست وهشتم شورای شهر تهران با اظهار اینکه این حضور به سبب هفته بسیج انجام شده هست، اظهار کرد: از اعضای شورای شهر تهران می خواهم که به توسیع اندیشه بسیجی مساعدت کنند.
 
به گزارش شلمچه نیوز به نقل از ایسنا اهم سخنان فرمانده سپاه تهران به توصیف زیر هست:
 
* 12  به گزارش شلمچه نیوز به نقل از ایسنا اهم سخنان فرمانده سپاه تهران به توصیف زیر هست:  * 12 هزار بسته تعلیمی میان محصلین توزیع شده هست و علاوه بر این اکثر از یک میلیون درخت از طریق بسیجیان در اطراف تهران کاشته شده هست و چندین محبوس جرم ها غیرعمد نیز با همت بسیجیان از زندان آزاد شده اند.
 
*
 
*  * زمین لرزه در تهران جدی هست و امید داریم زمین لرزه ای در تهران رخ ندهد، لازم هست اعلام کنم که در تهران در هر ساعت زمین لرزه هایی به اسم فقر، اعتیاد و…
 
* به واقع شدن می پیوندد که لازم هست برای حل آنان با یکدیگر معیت و مشارکت دارا باشیم.  * بسیج و سپاه حدود ۲۳ نوع لطمه اجتماعی را احصا کرده اند… را در تهران با مساعدت یکدیگر حل و فصل کنیم.
 
*
 
*  * امروز حل مسئله جامعه نیازمند معیت همگان هست، لازم هست از حجم های مردمی برای حل مشکلات استفاده کنیم و اعلام می کنم هرکسی و دستگاهی بخواهد در راستای حل لطمه های اجتماعی وارد گردد، بسیج و سپاه در کنار آنان قرار خواهند گرفت…  * برای ارتقای وضع تهران در تهران چند طرح در فرمان کار داریم، یکی از این طرح ها آن هست که بزودی گشت هایی در تهران ایجاد می گردد که از واقع شدن دزدیدن، اوباش و… بسیج تهران تا هم حالا نسبت به مساعدت رسانی به ۴۰۰۰ نفر و مقاوم سازی ۶۰۰ مسکن اقدام کرده، طرحهای کرامت به خصوص در راستای تحکیم بنیان خانواده در تهران اجرایی می گردد و این در حالی هست که لازم هست اعلام کنم همه شهروندان فارغ از نگاه سیاسی، دین، اعتقادات و.
 
*


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=78392

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.