تاریخ ارسال : ۲۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۵۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

ایران اسلامی امروز در منطقه در مبارزه با تروریسم نقش بسزایی دارد

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از قزوین، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمرتضی حسینی در مراسمی که به‌مناسبت هفته ناجا در گلزار شهدای قزوین برگزار شد، اظهار داشت: خوشبختانه قدرت نظامی ایران در سطح منطقه بسیار ویژه بوده و به همین سبب دشمنان از جمله آمریکای خبیث از هر روشی برای ضربه زدن به نظام استفاده می‌کنند.

مشاور فرمانده‌کل سپاه پاسداران بیان کرد: امنیت و آرامش امروز را مدیون شهدا و جان‌فشانی جوانان انقلابی برای پایداری نظام و انقلاب هستیم که باید قدردان این نعمات الهی باشیم که علی‌رغم ناامنی در منطقه، ایران در نظم و امنیت است. ایران امروز در سطح منطقه و در زمینه مبارزه با تروریسم نقش بسزایی دارد.

حسینی عنوان کرد: نیروی انتظامی در زمینه برقراری نظم و امنیت اقدامات بسیاری انجام می‌دهد و در راستای تحقق اهداف باید دستگاه‌های اجرایی و مردم همکاری و تعامل خود با ماموران نیروی انتظامی را افزایش دهند. نیروی انتظامی در راستای نظم و امنیت جامعه بیش از ۱۳ هزار شهید تقدیم نظام و انقلاب کرده است.

مشاور فرمانده‌کل سپاه پاسداران ادامه داد: دشمنان همواره در پی خدشه‌دار کردن و براندازی نظام بوده و از ترفندهای زیادی استفاده کرده اما با اقتدار و قدرت ایران هیچ‌گاه به اهداف شوم خود دست نخواهند یافت.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=69730

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.