تاریخ ارسال : ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۱۸:۴۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

ایران و روسیه از تمامیت ارضی سوریه پشتیبانی می کنند

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از افکارنیوز،

علاء الدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست بیگانه مجلس شورای اسلامی در حاشیه نشست شورای اداری شهرستان بروجرد که ظهر امروز پنجشنبه ۲۳ فروردین برگزار گردید، در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه آمریکا و رژیم اسرائیلی پشتیبانی وسیع ای را از داعش در طول سال های طولانی جنگ تحمیلی به سوریه داشتند، گفت: آمریکا و رژیم اسرائیلی

وی تصریح نمود: آمریکا و اسرائیل امروز به عنوان شکست خورده این صحنه در پی این می باشند که فاز استقرار سوریه و برقرار کردن امنیت پایدار در این کشور را به هم بزنند و برای خود سهمی هم تشریح کرده اند که به ناحق و غیرقانونی هست.

ریاست کمیسیون امنیت ملی و سیاست بیگانه مجلس دنبال کرد: آمریکا با اقداماتی که در شرق فرات انجام داده در پی این هست بتواند در آن جا پایگاه ایجاد کند و ماندگار گردد.

بروجردی با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران از تمامیت ارضی سوریه پشتیبانی می کند، اضافه کرد: کشور بزرگ روسیه نیز سیاست همانند ایران را دارد و روس ها هم محکم در برابر تهدید های آمریکا ایستاده اند.

وی یادآور گردید: اگر ترامپ بخواهد بازی کودکانه خود را ادامه دهد، مطمئنا به منفعت های آمریکا در منطقه ضربه شدیدی وارد خواهد گردید.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=95586

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.