تاریخ ارسال : ۱۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۴:۵۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

ایران کانون آزادی قدس شریف هست/ ماهیت پلید رژیم اسرائیلی معلوم شد

با چالش جدی فرهنگی رو به رو هستیم

   نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد اظهار داشت: ایشان فرمودند که هر کس امام زمان(عج) را قبول دارا باشد لازم هست ولایت فقیه را نیز قبول دارا باشد.

آ

   نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد بابیان اینکه با تأسف آن نوع که لازم هست شورای عالی انقلاب فرهنگی به وظیفه خود عمل نکرده هست اظهار کرد: امروز ما با چالش جدی فرهنگی رو به رو هستیم.

آ

..

پیروزی جبهه پایداری با فوت علی عبدالله صالح

از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی تبیین کرد.

 

آ  نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد با اهتمام بر اینکه ایران اسلامی ازنظر دفاعی مستحکم هست اظهار کرد: در ۴۰ سال گذشته دشمنان در پی این بودند که سد دفاعی ایران اسلامی را بشکنند اما هیچ گاه نتوانستند.

 

آل سعود در جنایات ایالات متحده و رژیم اسرائیلی سهیم است

آ  نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد در قسمت دیگری از اظهارات خود با اشاره به خبر خوش فوت علی عبدالله صالح ریاست جمهور پیشین یمن دنبال کرد: این امر برتری دیگری برای جبهه پایداری اسلامی بود و خدا را شاکریم که شاهد سرنگونی دیکتاتورهای حاکم در منطقه هستیم.

وی علاوه بر این در قسمت دیگری از اظهارات خود با اشاره به اقدام نابخردانه ریاست جمهور ایالات متحده مبنی بر ارائه قدس بعنوان پایتخت رژیم اسرائیلی اظهار کرد: علاوه بر این ریاست جمهور ایالات متحده فرمان داد که سفارت ایالات متحده از تل آویو به قدس شریف جابه جایی پیدا نماید.

آ نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد با اهتمام بر اینکه این حرکت و اقدام ایالات متحده دهن کجی به جهان اسلام بوده هست تبیین کرد: این امر باعث گردید تا احساس های پاک مسلمین جریحه دار گردد.

آیت الله میرعمادی بابیان اینکه بعضی کشورهای منطقه که به دنبال علنی کردن ارتباطات با رژیم اسرائیلی بودند لازم هست از این اتفاق درس عبرت دریافت کنند اظهار کرد: یقیناً این کشورها ازجمله آل سعود و عمارات و بعضی دیگر از کشورها در این جنایت تاریخی سهیم می باشند چراکه عربستان دنباله رو ایالات متحده در خاورمیانه هست.

آل سعود جاده صاف کن نقشه های ایالات متحده در منطقه است

آ نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد با اهتمام بر اینکه آل سعود و آل بحرین نقشه ایالات متحده را دنبال می کردند اضافه کرد: حال امروز این کشورها لازم هست پاسخگو باشند چراکه آل سعود جاده صاف کن نقشه های ایالات متحده در منطقه هست و این در حالی هست که از اتفاق موخر به کذب اظهار تأسف کرده هست و هیچ نوع اقدام عملی در این ارتباط انجام نداده هست.

آیت الله میرعمادی در ادامه اظهارات خود با اهتمام بر اینکه اعلام قدس بعنوان پایتخت رژیم اسرائیلی نشانه ضعف، عجز و نابود شدن ایالات متحده و رژیم اسرائیلی در منطقه هست دنبال کرد: ایالات متحده و رژیم اسرائیلی منفور می باشند و این ها به دنبال اعمال نقشه رسیدن تا فرات می باشند اما لازم هست بدانند که فلسطین پاره تن مسلمین هست و بیت المقدس قبله گاه مسلمین هست.

وی تبیین کرد: ایالات متحده و رژیم اسرائیلی لازم هست بدانند که فلسطین سرزمین اسلامی مسلمین هست و تا ابد نیز سرزمین اسلامی خواهد ماند.

محور آزادی قدس شریف ایران است

آ نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد در قسمت دیگری از اظهارات خود بابیان اینکه مقام معظم رهبری فرمودند که رژیم اسرائیلی تا ۲۵ سال دیگر در منطقه نابود خواهد گردید اظهار کرد: این اقدام ریاست جمهور ایالات متحده باعث گردید که تمام مسلمین دنیا متوجه فلسطین گردند و آن را محکوم کنند.

آیت الله میرعمادی با اهتمام بر اینکه با این اقدام دوباره فلسطین بر روی زبان ها افتاد اظهار کرد: این امر باعث گردید که همه بدانند که رژیم اسرائیلی متجاوز هست.

وی با اشاره به اینکه کشورهای اروپایی این اقدام را محکوم نمودند و اعلام کردند که رژیم اسرائیلی متجاوز هست تبیین کرد: این در حالی هست که کشورهای عربی لازم هست خجالت بکشند که از این اقدام ایالات متحده پشتیبانی کردند.

آ نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد با اهتمام بر اینکه با این اقدام ریاست جمهور ایالات متحده ماهیت پلید رژیم اسرائیلی معلوم گردید اضافه کرد: امروز پایداری اسلامی در منطقه شکل گرفته هست و کانون آزادی قدس شریف ایران و جبهه پایداری هست.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=78149

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.