تاریخ ارسال : ۱۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۸:۵۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

ایران ۶ سیلی محکم به آمریکا زده است/ هیمنه استکبار فرو ریخت

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار مهر، سردار پاسدار علیرضا تنگسیری یکشنبه شب در سی امین سالگرد شهدای سرافراز خلیج فارس در مبارزه مستقیم با آمریکای جنایتکار اظهار داشت: اولین سیلی محکمی که به آمریکا زده شد حماسه عاشورایی شهید مهدوی و یارانش بودند که هیمنه آمریکا را خرد کردند.

وی افزود: عزیزان ما با کمترین امکانات اولیه در مقابل آمریکا قرار گرفتند و یک حماسه عاشورایی رقم زدند.

تنگسیری با بیان اینکه شهید مهدوی و یارانش زنده هستند چون برای خدا رفتند و ماندگار شدند، بیان کرد: شهید مهدوی بعد از پنج سال می خواست فرزندش را ببیند و شهید گرد تازه نوزادش به دنیا آمده بود. این عزیزان به همه اینها پشت کردند تا فرمان امام(ره) را اجرایی کنند.

وی اضافه کرد: شهدای عزیزمان پیوندشان با امام حسین(ع) است و برای عزت ملت رفتند و سرافراز می مانند.

تنگسیری ادامه داد: استان بوشهر این افتخار را دارد که در سه جبهه در مقابل استکبار جهانی ایستادگی کنند؛ یکی جبهه انگلیس، رژیم بعث عراق و در مقابل این ابر قدرت که برای ما پوشالی است ایستادگی کردند.

تنگسیری اضافه کرد: در منطقه جزیره فارسی خداوند این ابر قدرت پوشالی را سه بار خرد کرد و این یک پیام دارد که اعتماد به خدا می تواند کسی که در دنیا اظهار قدرت کند خرد کنیم از کسی نترسید از من بترسید این پیام خداوند است.

وی با تاکید بر اینکه شهدا حق بر گردن ما دارند، گفت: امروز افتخار داریم ۳۴ عملیات توسط رزمندگان در دریا ایجاد کردند که ۱۶ مهر ۶۶ یکی از این حماسه ها بود و این افتخار را نیز داریم در مقابل استکبار جهانی ۹ شهید تقدیم جهان اسلام و ملت کردیم و هر کجا که می رویم افتخار می کنیم.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=69192

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.