تاریخ ارسال : ۳۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت : ۱۲:۰۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

ایزوایکو بعنوان مرکز برتر تحقیق و توسعه در کشور برگزیده شد

ایزوایکو بعنوان مرکز برتر تحقیق و توسعه در کشور برگزیده شدبه گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری صدا و سیما به نقل از “شاتا” ، مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو) از شرکت های تابعه سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران به عنوان مرکز برگزیده تحقیق و توسعه صنعتی کشور از سوی وزارت صنعت،معدن و تجارت انتخاب شد.
از بین صد شرکت و کارخانجات داخل کشور، ایزوایکو به عنوان شرکت برتر در حوزه R&D (تحقیق و توسعه) صنعتی انتخاب و از سوی وزارت صنعت،معدن و تجارت مورد تقدیر قرار گرفت . 
این شرکت در سالهای اخیر از رشد وتحول قابل توجهی برخوردار است و در حوزه طراحی و ساخت شناورهای خاص و همچنین تجهیزات ،مهندسی و اجرای سکوهای نفتی و گازی به موفقیت ها و رکوردهای خوبی دست یافته است.
مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران ( ایزوایکو) در سالهای اخیر بازارهای جدیدی را بدست آورده که یکی از مهم ترین آنها در حوزه تحقیق و توسعه تعمیرات اساسی دکل های حفاری (جک اپ ها) بوده است.

ایزوایکودر سال ۹۲ به این بازار ورود وتاکنون توانسته ۶ دکل حفاری را تعمیراساسی کند.
همچنین شکستن رکورد گذشته خود در راه اندازی سکوهای گازی پارس جنوبی از ۱۶۰ روز در فاز ۱۶ به ۶۲ روز در فاز۱۸ نیز از جمله دیگر مزیت های حوزه تحقیق و توسعه این شرکت است.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=34706

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.