تاریخ ارسال : ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ ساعت : ۱۱:۱۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

ایمان به خدا و حضور مردم عامل موفقیت در دوران دفاع مقدس بود

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار مهر، سردار پاسدار حسین کارگر صبح جمعه در مراسم رژه نیروهای مسلح شهرستان دشتی که به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالحسین(ع) اظهار داشت: باید از دهه محرم و صفر در راستای حسین شناسی و عاشورا شناسی بیشتر استفاده کرد.

وی افزود: این دهه فرصت خوبی است که راه و مکتب امام حسین(ع) بیش از پیش آشنا شویم.

کارگر ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس ادامه داد: سی و یکم شهریور ماه ۵۹ دشمن بعثی هجوم سراسری با حمایت کشورهای غربی و شرقی علیه مملکت ما آغاز کرد.

وی بیان کرد: دشمن در شرایطی که ما از نظر وضعیت سیاسی در نابسامانی بسر می بردیم و رئیس جمهور وقت بنی صدر راه خودش گرفته بود و به حرف امام گوش نمی کرد و بدلیل نوپا بودن انقلاب ما وضعیت سیاسی خوبی با دیگر کشورها نداشتیم به کشور ما حمله کرد.

کارگر اضافه کرد: زمانی که دشمن به کشور ما حمله کرد از نظر وضعیت اقتصادی  اجتماعی مطلوب نبود و کشور در آشفتگی بود هیچ اتحادی وجود نداشت و هیچ کشوری از این نظام حمایت نمی کرد ولی همه قدرتها از رژیم بعت عراق حمایت می کردند.

وی بر حفظ آمادگی رزم نیروهای مسلح تاکید کرد و گفت: این آمادگی جز با شناخت، آگاهی و درک و فهم درست از اوضاع و اطاعت از مقام معظم رهبری امکان پذیر نیست.

کارگر ادامه داد: ایمان به خدا و حضور مردم و بسیج در کنار سپاه و ارتش و اطاعت امام راحل(ره) یکی از رموز موفقیت جنگ هشت ساله بود.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=66331

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.