تاریخ ارسال : ۰۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۶:۰۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

ایمنی در همه بیمارستان های در دست ایجاد اصفهان رعایت می شود

علیرضا یوسفی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان علیرضا یوسفی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در در مورد وضع بیمارستان‌های استان اظهار داشت: همه بیمارستان‌های در دست ایجاد و پیشرفت اصفهان با رعایت استانداردهای سازه‌ای در حال ساخت هستند و بیمارستان‌های استان از نظر مطمئنی با مشکل خاصی روبه‌ رو نیستند.

وی با اظهار اینکه اصفهان در ۴۰۰ سال سابق مرکز هیچ زلزله‌ای نبوده و گسلی در اصفهان وجود ندارد، افزود: اصفهان بعنوان استان معین پایتخت، نگران رخ دادن حادثه‌ای در تهران هست و از سمتی با توجه به توسعه صورت گرفته، اصفهان مهیا خدمت‌رسانی به سایر استان‌های کشور هست.

یوسفی با اظهار اینکه پیشرفت و ایمن‌سازی قسمت‌های قدیمی بیمارستان‌های اصفهان در دست اقدام هست، اظهار کرد: طبق برنامه‌ریزی‌ توسعه بیمارستان‌ها در اصفهان در حال انجام بوده که کوشش شده با مشارکت قسمت خصوصی این پیشرفت صورت دریافت کند.

وی با اظهار اینکه اصفهان از نظر مقاوم‌سازی بیمارستان‌ها از دیگر استان‌های کشور جلوتر است تصریح کرد: از نظر مطمئنی بیمارستان‌ها و کارهایی که انجام شده، اصفهان پیشرو بوده و در وضع مناسبتری از دیگر استان‌ها واقع هست.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=76343

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.