تاریخ ارسال : ۰۴ تیر ۱۳۹۵ ساعت : ۰۰:۱۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

این احمدی نژاد سرخط اول خبرها خواهد شد!

نهمین دوره انتخابات ریاست ایران در دو مرحله و در روزهای ۲۷ خرداد و سوم تیر ۱۳۸۴ برگزار شد و در نهایت دکتر محمود احمدی نژاد به عنوان ششمین رییس جمهور ایران انتخاب شد.

به گزارش شلمچه نیوز، در مرحله اول انتخابات ۲۹٫۴۰۰٫۸۵۷ نفر شرک کرده بودند که هاشمی رفسنجانی با ۶٬۲۱۱٬۹۳۷ رای و محمود احمدی نژاد با ۵٬۷۱۱٬۶۹۶ رای به دور دوم راه پیدا کردند و مهدی کروبی ۵٫۰۷۰٫۱۲۴ رای، محمدباقر قالیباف ۴٬۰۹۵٬۸۲۷ رای، مصطفی معین ۴٬۰۸۳٬۹۵۱ رای، علی لاریجانی ۱٬۷۱۳٬۸۱۰ رای و محسن مهرعلیزاده ۱٬۲۸۸٬۶۴۰ رای به ترتیب در جای بعدی قرار گرفتند.

سوم تیر ۱۳۸۴ مرحله دوم انتخابات از بین ۲۷٬۹۵۸٬۹۳۱ نفر احمدی نژاد با ۱۷٬۲۸۴٬۷۸۲ رای در مقابل ۱۰٬۰۴۶٬۷۰۱ رای هاشمی رفسنجانی، ششمین رییس جمهوری اسلامی ایران معرفی شد.

پیروزی احمدی نژاد به این راحتی نبوده بلکه او به خوبی می دانست چه راه دشواری در پیش دارد اما گستره نفوذ او در بین جامعه متوسط و رو  به پایین برق از چشمان مخالفین را شعله ور کرد و هرچقدر پیش می رفت کینه توزی تنگ نظران بیشر می شد و احمدی نژاد را بداخلاقی ها احاطه می کرد.

۱۵۲۲۸۷_۲۶۱

احمدی نژاد با شعار عدالت به عرصه سیاست آمد و عدالت او از جنس دیگری بود، از جنس عدالتی که شعار انقلاب بود و این در صورتی به دل می نشیند که از دل برآید و آنگاه آنچنان دل های میلیون ها آدمی را حتی در بیرون از مرزها به دست می آورد تا جایی که احمدی نژاد را عده ای زیاده خواه قلیل در داخل کشور او را لایق جایگاه ریاست جمهوری نمی دانستند ولی او با صلابت نوکری مردم را افتخار می دانست.

بازار نوکری مردم آنقدر سود داشت که پس از هجمه های ناجوانمردانه داخل و خارج کشور، از بی بی سی و روزنامه های زنجیره ای گرفته تا آقازاده های مفسد اقتصادی که از ابتدای تشکیل دولت احمدی نژاد تا حالا ادامه داده بودند باز هم احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ بی رقیب خواهد بود و هرچقدر فریاد مخالفین بلندتر باشد تصمیم عدالتخواهان مصمم تر خواهد بود و احمدی نژاد پس از ۴ سال دوباره سرخط خبرها خواهد شد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=19331

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.