تاریخ ارسال : ۰۴ فروردین ۱۳۹۵ ساعت : ۰۱:۵۰ 1 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

این همه تخلف در شهرداری بابل! آقایان اعضای شورای شهر، تاحالا کجا بودید؟

همراهی با تخلفات یا عدم شجاعت در بیان حقایق و دفاع از حقانیت حقوق مردم بابل؟

شلمچه نیوز از ساری- شعبان وفایی نژاد؛ شهردار بابل در حرکتی قانونی تعدادی از شرکت ها و پیمانکارانی که برای شهرداری به صورت غیرقانونی فعالیت کرده یا تعدادی از نیروهایی که به صورت رابطه ای و غیرقانونی در شهرداری جذب شده اند را اخراج کرد که این اقدام شهردار بابل را بس به فال نیک باید گرفت اما سخن این گزارش و نگارنده مطلب به عنوان یک کارشناس در امور شهرداری ها  وشوراها از اعضای شورای شهر بابل اینست که:

  • شما حدود ۳ سال است که در شورای شهر عضویت دارید و مهمترین وظیفه شما نظارت عالیه بر همه ارکان شهرداری و البته شهر است چرا طی این مدت با توجه به حجم بالای تخلفات، سکوت اختیار کردید؟ این سکوت شما را چگونه باید توجیه کرد؟ همراهی با تخلفات یا عدم شجاعت در بیان حقایق و دفاع از حقانیت حقوق مردم بابل؟
  • گفته می شود در جذب غیرقانونی نیروها در شهرداری و فعالیت های شرکت ها و پیمانکاران غیرقانونی ، جمعی از اعضای شورای شهر و مسئولین نقش آفرین بوده اند شما در برابر این ادعا چه پاسخی خواهید داشت؟
  • فرمانداری بابل به عنوان مسئول کمیته انطباق در این موضوع که باید همه مصوبات شورا را مورد نظارت و بررسی دقیق قرار دهد، چه اقدامی داشته و پاسخ وی در برابر ادعای شهردار بابل چیست؟
  • شورای اسلامی شهرستان بابل به عنوان شورایی بالادستی در مورد ادعای مطرح شده چه پاسخی خواهد داشت؟

به هر حال از آنجائیکه موضوع مطرح شده توسط سردار بیژنی شهردار بابل ارتباط مستقیم با حقوق حقه مردم این شهر و بیت المال دارد و مهمترین وظیفه شورای شهر بابل ابتداً دفاع از حق و حقوق مردم و توجه به مشکلات آنهاست ، انتظار حداقلی که از این نهاد می رود نسبت به شفاف سازی موضوع اقدام نموده و جهت تنویر افکار عمومی موضوع را به  روشن ترین حالت ممکن برای مردم شفاف سازی نمایند.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=13596

  • بابلی ۱۳۹۵-۰۱-۰۶ - ۱۱:۵۰ - پاسخ دادن

    عرض سلام و ادب خدمت جناب وفایی نژاد که همیشه با مطالب ارزشمند خود مردم را بهرمند می نمایید. البته بیانات بنده اشکالات و کوتاهی های اعضای شورای شهر را منتفی نخواهد کرد. چند سوال از شهردار محترم بابل. سوال اول آقای بیژنی اگر قراردادهای شهرداری غیر قانونی بود به نظر شما نباید به ارگانهای نظارتی این استان شک کرد که چرا تا بحال برخورد قانونی با این تخلافات ننموده اند یا شاید هم خدای نکرده با آنها همدست بودن در آن صورت باید از اعضای شورای شهر تشکر نمود که شما را انتخاب نمودن تا علاوه بر شهردار وظایف ادارات دیگر را هم انجام دهید. سوال دوم شما از حضور نیروی های غیر قانونی منتعصب به اعضای شورای شهر صحبت نمودید که اقدامی کاملا ناپسند و ناعادلانه میباشد اما سوال اینجاست که چرا حضرتعالی ۴ نیروی که نه تخصص مرتبط با شهرداری دارند . نه هیچ ارگان مرتبطی آنها را تایید نموده و نه حکمی از جای دارند وارد شهرداری نمودید در حالیکه با توجه به اسناد محرمانه موجود در شهرداریها حداقل اقدام برای حضور یک فرد در شهرداری تاییدیه حراست میباشد ضمن اینکه یکی از این افراد با شهرداری درگیری حقوقی در دادگستری دارد. سوال سوم جناب بیژنی چرا در اخراج نیروهای غیر قانونی که به آن اشاره نموده اید افرادیکه منتعصب به بعضی از افراد پر دردسر شورای شهر بودن را اخراج ننمودید نکنه شما هم با آن همه ادعای قانونی بودن با آنها لابی نمودید. ضمن تشکر از تلاش شما برای جلوگیری از تخلف در شهرداری سوال بعدی بنده در خصوص شرکت عرف ایران مربوط به شهرداری تهران که از دوستان صمیمی حضرتعالی هم میباشند است که چرا بدون هیچگونه قرارداد اقدام به خط کشی خیابانهای شهر نمودن. اگر رایگان برای بابل کار نکردن در غیر اینصورت برای شما که صحبت از وجود قراردادهای غیر قانونی میکنید فاجعه است. امیدوارم به آینده پیش روی خود بیشتر فکر و توجه نمایید. دروغ عملی زشت است وقتی از یک سردار بسیجی گفته شود به دلیل اعتبار و احترامی که مردم برای صداقت آنها قاِئل میباشند فوق العاده زشت تر خواهذ بود. به امید سلامتی و موفقیت روز افزون جنابعالی.

  • دیدگاه شما

    معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.