تاریخ ارسال : ۱۷ آبان ۱۳۹۵ ساعت : ۱۹:۵۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

باران و برف در تهران و ۵ استان

مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی کشور با بیان این که سامانه بارشی از ۲۴ ساعت گذشته وارد کشور شده است، گفت: این سامانه بارشی موجب شده تا باران و برف استان تهران، اصفهان، لرستان، سمنان، چهارمحال بختیاری و مرکزی را در بر بگیرد.

به گزارش شلمچه نیوز، احد وظیفه درباره آخرین وضعیت جوی کشور اظهار کرد: سامانه بارشی که از روز گذشته وارد کشورمان شده برخی از استان‌های شمالی، غربی و مرکز کشور را در بر گرفته و رفته رفته استان‌های شمال شرق کشور را نیز تحت تأثیر قرار می‌دهد.

وی ادامه داد: از عصر امروز (دوشنبه) شاهد افزایش ابر رعد و برق، رگبار و بارش باران در استان‌های اصفهان، لرستان، سمنان، چهارمحال بختیاری و مرکزی بوده‌ایم، که این بارش‌ها از ساعتی قبل استان تهران را در بر گرفته است.

مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی کشور تصریح کرد: بارش‌ها در نواحی کوهستانی استان‌های تهران و سایر نقاط ذکر شده به صورت برف و در نقاط پایین‌ دست‌تر به صورت باران و رگبار خواهد بود.

وظیفه اظهار کرد: بارش باران و برف تنها تا شامگاه امشب در استان تهران به وقوع می‌پیوندد و از فردا سه‌شنبه شاهد هوای صاف و جوی نسبتاً پایدار در استان تهران و استان‌های مرکزی کشور خواهیم بود.

وی با بیان این که سامانه بارشی در طول ۲۴ ساعت آینده به سمت شمال شرق کشور حرکت می‌کند، گفت: سامانه بارشی که با خود باران و برف را به دنبال دارد در روز‌های سه‌شنبه و چهارشنبه شمال شرق کشور و استان‌های خراسان رضوی، خراسان شمالی و گلستان را در بر می‌گیرد و رفته رفته از کشور خارج خواهد شد.

مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی عنوان کرد: از روز پنج‌شنبه جوی پایدار کشور را فراخواهد گرفت و شاهد آلودگی هوا ناشی از پدیده وارونگی دما در شهرهای صنعتی خواهیم بود.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=28967

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.