تاریخ ارسال : ۲۷ آبان ۱۳۹۴ ساعت : ۱۹:۰۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

بارش برف و باران در تهران

مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: آسمان تهران روز پنج شنبه نیمه ابری است و اوایل شب با بارش باران و در ارتفاعات با بارش برف همراه خواهد بود.

به گزارش شلمچه نیوز، احد وظیفه افزود: بررسی نقشه های پیش یابی هواشناسی بیانگر ادامه فعالیت سامانه بارشی، طی امروز در نوار غربی، دامنه های جنوبی البرز، سواحل دریای خزر، دامنه های زاگرس مرکزی، بخشهایی از مرکز، جنوب و شمال شرق کشور است و سبب ابرناکی، بارش باران و وزش باد دراین مناطق خواهد شد.

وی گفت: بارش در مناطق سردسیر شمال غرب، ارتفاعات البرز و ارتفاعات زاگرس مرکزی به صورت برف و در جنوب غرب گاهی با رعدوبرق و وزش باد همراه است و فعالیت این سامانه، روز پنج شنبه در سواحل دریای خزر، دامنه های البرز مرکزی و شرقی و شمال شرق خواهد بود، همچنین با تاثیر موج دیگری در روز پنج شنبه در شمال غرب و غرب نیز، ابرناکی و بارش پراکنده رخ خواهد داد.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی تاکید کرد: این موج، روز جمعه در دامنه های جنوبی البرز، سواحل دریای خزر و شمال شرق کشور سبب ابرناکی و بارش خواهد شد. امروز با نفوذ جریانات سرد شمالی بر روی سواحل دریای خزر ضمن کاهش دما، دریا مواج خواهد شد. همچنین پیش بینی می شود که در روز جمعه خلیج فارس نیز مواج باشد.

وظیفه گفت: آسمان تهران روز پنج شنبه نیمه ابری اوایل شب بارش باران در ارتفاعات با بارش برف همراه خواهد بود و دمای هوا نیز فردا به ۱۵ و ۶ درجه سانتیگراد می رسد.

مهر

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=5868

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.