تاریخ ارسال : ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ ساعت : ۱۲:۱۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

بازدید روحانی از کلاس درس برجام+ فیلم و تصاویر

بهره برداری از ۵۴۹ پروژه آموزشی، پرورشی و ورزشی در سراسر کشور، به طور همزمان با حضور و دستور رییس‌جمهور آغاز شد.

به گزارش شلمچه نیوز، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری در این مراسم که روز چهارشنبه در دبیرستان شهیدان سیدفاطمی و دبیریان در منطقه ۱۶ تهران  برگزار شد، از تعدادی از کلاس های درس این دبیرستان بازدید کرد.
رییس‌ جمهور ابتدا در زنگ تاریخ یکی از این کلاس‌ها که دبیر در حال تدریس مبحث برجام بود، حضور یافت و پس از طرح سوالاتی درباره کم و کیف وضعیت تحصیلی دانش‌آموزان و اطلاع یافتن از اینکه دانش‌آموزان در حال فرا گرفتن مبحث برجام در درس تاریخ هستند، از یکی از دانش‌آموزان خواست که درباره آنچه فرا گرفته‌است، توضیحاتی بدهد.
وی پس از توضیحات یکی از دانش‌آموزان که عنوان کرد ما در این درس یاد می‌گیریم که ملت ایران چگونه تحت هدایت‌های مقام معظم رهبری، مدیریت رییس‌ جمهور و عزم راسخ و قدرت استوار خود بر تحریم‌های ظالمانه دشمنان فائق آمد، از دبیر کلاس سوالات دیگری درباره مواد درسی دانش‌آموزان و کیفیت آموزش پرسید.
رییس‌ جمهور به آموزش و پرورش و برخی مدیران وزارتخانه و دبیر کلاس نیز پیشنهاد داد که در نحوه اداره مدارس، ارائه مواد درسی و ارتقاء کیفیت آموزش، دانش‌آموزان را طرف مشورت قرار داده و از ایده‌های جدید برآمده از ذهن جوان دانش‌آموزان برای ارتقاء کیفیت آموزش بهره بگیرند.
روحانی در پایان خطاب به دانش‌آموزان گفت: شما آینده‌سازان و امیدهای ما برای اداره کشور هستید. پس قدر خود را بدانید و تلاش کنید، آموزش‌های لازم را به بهترین نحو فرا بگیرید.
بازدید روحانی از کلاس درس برجام+ عکس
حضور روحانی در کلاس درس برجام
بازدید روحانی از کلاس درس برجام+ تصاویر
باشگاه

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=11146

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.