تاریخ ارسال : ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت : ۱۱:۲۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

بازدید مدیرعامل آبفاشهری مازندران از تصفیه خانه رامسر

به منظور برخورداری از حداکثر ظرفیت تصفیه خانه آب شرب رامسر مدیرعامل آبفاشهری مازندران به همراه مدیرعامل آب منطقه ای استان از این تصفیه خانه بازدید کردند.

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، مهندس محمودی معاون بهره برداری شرکت در حاشیه این بازدید گفت: با توجه به لزوم تامین آب مورد نیاز مشترکین رامسر، کتالم و سادات شهر واستفاده از آبهای سطحی در سال گذشته تلاش شده حدود ۳۰  درصداز ظرفیت تصفیه خانه آب رامسر با استفاده از سد میجران مورد بهره برداری قرار گیرد.

IMG_12718

وی، با بیان اینکه ظرفیت این تصفیه خانه پس از تکمیل ۴۱۰ لیتر در ثانیه پیش بینی می شود، افزود: درحال حاضر این تصفیه خانه در حدود  ۱۰۰لیتر در ثانیه آب تصفیه شده را وارد شبکه آب این شهرها می نماید.

مهندس محمودی، با اشاره به اینکه متولی ساختتصفیه خانه آب شربرامسر، شرکت آب  منطقه ای استان می باشد، گفت: در این نشست مقرر شد طی ۶ ماه آینده مراحل تکمیلی و نواقص این تصفیه خانه برطرف و با ظرفیت پیش بینی شده وارد مدار بهره برداری شود.

وی، جمعیت تحت پوشش شهری و روستایی رامسر، کتالم و سادات شهر را ۶۹ هزار نفر و تعداد مشترکین این شهرها را ۱۹هزار و ۶۰۰ فقره عنوان کرد.

modir

مهندس محمودی، نیاز آبی این شهرها را ۲۵۸ لیتر در ثانیه دانست و گفت: با بهره برداری کامل از تصفیه خانه ، وضعیت تامین آب مشترکین به شرایط پایدار خواهد رسید.

وی، با بیان اینکه با استفاده اضطراری از  این تصفیه خانه بیش از ۹۵ درصد از افت فشار و کمبود آب رامسر برطرف شد، افزود: با تکمیل وراه اندازی کامل این تصفیه خانه مشکل کمبود آب مشترکینی که در نقاط مرتفع شهر زندگی می کنند، برطرف می شود.

معاون بهره برداری آبفاشهری مازندران، در بخش دیگری از سخنانش، کیفیت آب شرب رامسر را مطلوب دانست و گفت: نظارت کیفی آب توسط همکاران امور آبفای رامسر وکارشناسان مرکز بهداشت به طور مداوم انجام می شود لذا با توجه به افزایش میزان آب ورودی به شبکه و عملیات مداوم شست وشوی آن، در صورت مشاهده هرگونه کدورت آب، مراتب را اعلام تا همکاران امور آبفای رامسر اقدامات لازم برای رفع مشکل از طریق شست و شوی شبکه فرعی اقدام نمایند.

گفتنی است در حال حاضر علاوه بر تصفیه خانه اضطراری آب، بخشی دیگر از آب شرب مشترکین  توسط ۲۱ حلقه چاه با  ظرفیت آبدهی حدود ۱۵۰ لیتر در تامین می شود.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=16139

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.