تاریخ ارسال : ۲۸ فروردین ۱۳۹۵ ساعت : ۲۱:۳۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

بازدید نماینده مردم تنکابن درمجلس ازامورآب و فاضلاب تنکابن

مدیر امور آب  وفاضلاب تنکابن گفت: دکترشمس الله شریعت نژادنماینده مردم شهرستان های تنکابن، رامسر و عباس آباد از این امور بازدید.

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، مهندس شهرام محمدپور با بیان اینکه در این دیدار وضعیت آبرسانی  شهرهای تحت پوشش  و چگونگی کیفیت آب شرب شهری مورد بررسی قرار گرفت، گفت: امور آب  وفاضلاب تنکابن،شهرهای تنکابن، خرم آباد، نشتارود و شیرود با تعداد ۳۱ هزار مشترک را پوشش می دهد.

وی، منابع تامین آب مشترکین این امور را ۲۱ حلقه چاه با دبی۶۳۵ لیتر بر ثانیه عنوان و تصریح کرد: با  کلرسنجی های روزانه و انجام آزمایشات میکروبی، شیمیایی کیفیت آب  همواره مورد ارزیابی قرار می گیرد.

tonekabon

مدیر امور آب  وفاضلاب تنکابن، با بیان اینکه طرحهای آبرسانی شامل خط انتقال و چاه شیرود، مخزن و اصلاح شبکه خرم آباد و مخزن نشتارود و اصلاح شبکه تنکابن در دستور کار قرار دارد، گفت: بخشی از عملیات اجرایی این طرحها شامل خرید زمین مخزن در حال انجام است.

مهندس محمد پور، در خصوص اجرای طرح فاضلاب اظهار داشت: تا کنون ۲۵ کیلومتر شبکه فاضلاب در شهر تنکابن ایجاد شد.

دکترشمس الله شریعت نژاد نماینده مردم شهرستان هایت نکابن، رامسر و عباس آباد نیز در این دیدار از تلاش مجموعه آبفاشهری استان در تامین آب مورد نیاز مشترکین قدردانی کرد.

۲۷۶۸


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=14962

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.