تاریخ ارسال : ۱۶ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۰۹:۵۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

بازنمایی بیمارستان شهدای شهر قم با حضور لاریجانی

 به گزارش شلمچه نیوز به نقل از  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوانازشهر قم؛؛بیمارستان شهدا در منطقه ی کم بهره مند نیروگاه شهر قم صبح امروز با حضور لاریجانی، ریاست مجلس شورای اسلامی و قاضی‌زاده هاشمی، وزیر بهداشت، معالجه و تعلیم پزشکی، صادقی استاندار شهر قم، ایرانی‌خواه، ریاست دانشگاه علوم پزشکی شهر قم و جمعی از مسئولین استانی بازنمایی گردید.

این بیمارستان که در منطقه نیروگاه انتهای خیابان توحید، پس از فلکه نبوت واقع‌شده در زمینه بالا بردن سطح تندرستی شهر شهر قم، بهبود شاخص سرانه تخت‌های بیمارستانی و توزیع عادلانه ابزارها درمانی در این منطقه احداث‌شده هست.

کلنگ احداث بیمارستان با حجم ۶۴ تخت در سال ۸۹ به زمین زده‌شده بود اما تا سال ۹۲ به سبب مشکلات اعتباری ساخت آن از روند مطلوبی بهره مند نبود اما با اجرای طرح دگرگونی تندرستی و علاوه بر این مساعدت و تأمین بودجه مد نظر، تصمیم بر آن گردید تا تعداد تخت‌های بیمارستان از ۶۴ تخت به ۱۷۲ تخت افزایش یابد.

بیمارستان شهدای شهر قم دارای بخش‌های جراحی عمومی، داخلی، بستری مردان و بانوان، ای سی یو، سی‌سی‌یو، اتاق عمل، نوزادان، بانوان و زایمان، آل دی آر، اورژانس، درمانگاه، داروخانه و تصویربرداری هست.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=94706

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.