تاریخ ارسال : ۱۸ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۳۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

بازنمایی ۱۰۰ پروژه بهداشتی و درمانی استان بوشهر در هفته تندرستی

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار مهر، محمد حسن باستی صبح دوشنبه در نشست ارزیابی پروژه های حوزه بهداشت و معالجه استان بوشهر اظهار داشت: با سیاست های دولت تدبیر و امید در حوزه تندرستی، شاهد پیشرفت های چشمگیری در بخش تندرستی کشور هستیم و به تبع آن در استان بوشهر هم تغییرات خوبی انجام شده است.

وی گفته بود: در سفرهای وزیر بهداشت به استان بوشهر چندین طرح عمرانی طی چند سال موخر به بهره برداری رسید که نشان از اراده جدی دولت برای اجرای طرح های بهداشتی و درمانی دارد.

معاون استاندار بوشهر تأکید کرد: شروع عملیات اجرایی اورژانس اتمی، بیمارستان قلب دو پروژه مهمی است که با مشارکت وزارت بهداشت و سازمان انرژی اتمی در بوشهر در حال اجراست.

وی با اظهار اینکه سال کنونی ارزش خوبی برای ساخت بیمارستان ۱۶۰ تخت خوابی بوشهر مدنظر داشته شده است، اظهار کرد: به منظور تسریع در تکمیل ساخت اورژانس اتمی و بیمارستان قلب بوشهر، اعتباری از محل اعتبارهای استانی اختصاص خواهد یافت.

معاون استاندار بوشهر با اشاره به طرح توسعه بیمارستان اهرم گفته بود: برای تکمیل طرح توسعه بیمارستان اهرم ۴ میلیارد تومان ارزش احتیاج است.

باستی با اظهار اینکه تکمیل طرح های در دست ساخت بیمارستان دیر و اجرای بیمارستان تازه ۱۷ شهریور نیازمند ارزش است، اظهار داشت: طبق اعلام مدیران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، مرحله نخست دانشکده پزشکی بوشهر تا انتهاء سال کنونی تکمیل می گردد.

وی اظهار کرد: طبق تفاهم نامه بین وزارت بهداشت، دانشگاه علوم پزشکی و استانداری بوشهر قرار است ۱۷۶ پروژه بهداشتی و درمانی در استان اجرا گردد و طبق اعلام دانشگاه علوم پزشکی تا اردیبهشت ماه سال آینده در هفته تندرستی ۱۰۰ پروژه از ۱۷۶ پروژه ذکر شده بازنمایی خواهد گردید.

..


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=82442

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.