تاریخ ارسال : ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت : ۱۲:۴۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

بازگشایی ساختمان مراجعات مردمی نمایندگان از فردا

 به گزارش شلمچه نیوز به نقل از مشرق، محمدجواد جمالی‌ عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به حادثه تروریستی روز چهارشنبه (۱۷ خرداد) در محل ساختمان ملاقات مردمی نمایندگان مجلس گفت: بخشی از ساختمان در طبقات ششم و چهارم ملاقات مردمی نمایندگان مجلس که جنب صحن پارلمان قرار دارد، در حمله تروریست‌ها به مجلس تخریب شد که کار بازسازی آن از ساعات اولیه و پس از بررسی صحنه، توسط نیروهای مجلس آغاز شد.

وی افزود: بنده به اتفاق تعدادی از اعضای کمیسیون امنیت روز پنجشنبه( ۱۸ خرداد) ضمن عیادت از مجروحان حادثه، بازدیدی از محل‌های تخریب شده و محوطه مجلس و محل تردد مراجعین داشتیم.

  عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس تصریح کرد: در بازدید از اطراف ساختمان مجلس و محل مراجعات مردمی و طبق گزارش‌های نیروهای امنیتی و انتظامی، در حال حاضر این اماکن از امنیت کامل برخوردار است.

جمالی خاطرنشان کرد: با وجود امنیت کامل در اطراف مجلس و محل مراجعات مردمی، مراجعه‌کنندگان می‌توانند از فردا به راحتی و طبق روال معمول برای ملاقات با نمایندگان‌شان به ساختمان اداری مجلس مراجعه کنند.

در جریان حمله تروریست‌ها در روز (چهارشنبه ۱۷ خرداد) به ساختمان محل ملاقات مردم با نمایندگان، بخش‌‌‌هایی از طبقات این ساختمان که در جنب صحن پارلمان قرار دارد، تخریب شد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=52616

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.