تاریخ ارسال : ۰۷ مهر ۱۳۹۴ ساعت : ۰۹:۴۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

بازگشت هیحان انگیز ملی پوشان بسکتبال

به گزارش شلمچه نیوز، تیم ‌ملی بسکتبال ایران در ششمین دیدار از ر‌قا‌بت‌های قهرمانی آسیا به مصاف فلسطین رفت و با نتیجه‌ قاطع ۹۴ بر ۴۸ حریفش را شکست داد و دوباره قدرتنمایی کرد.

مهدی کامرانی، حامد آفاق، صمد نیکخواه، اوشین ساهاکیان و حامد حدادی بازیکنان شروع کننده ایران در این مسابقه بودند.ملی‌پوشان بسکتبال در کوارتر نخست این مسابقه ۱۷ بر ۱۴ حریفش را شکست داد، اما از کوارتر دوم به صورت کامل صاحب توپ و میدان شد و با دفاعی متمرکز اجازه کار به حریفش نداد. بسکتبالیست‌های تیم ایران در کوارتر دوم با نتیجه‌ ۲۶ بر ۶ حریف خود را مغلوب کردند.

با آغاز نیمه دوم قدرتنمایی تیم ‌ملی بسکتبال ایران نیز ادامه پیدا کرد. شاگردان باوئرمان که روز گذشته (دوشنبه) با شکست برابر تیم ملی فیلیپین به خود آمده بودند در این مسابقه به هیچ وجه اجازه کار به حریف خود نمی دادند. عملکرد هماهنگ در دفاع و استفاده خوب از فرصت‌ها در حمله باعث شد ایران در کوارتر سوم نیز ۲۸ بر ۱۱ پیروز دوم باشد.

در کوارتر پایانی کادرفنی تیم ‌ملی بسکتبال ایران به مهره‌های اصلی استراحت داد و ملی‌پوشان فشار کمتری بر حریف وارد کردند و همین باعث شد که فلسطین بتواند فرصت‌های بیشتری برای خود در گلزنی ایجاد کند. با این حال باز هم این تیم ‌ملی بسکتبال ایران بود که در کوارتر چهارم نیز برنده میدان بود و ۲۳ بر ۱۷ کار را تمام کرد و در نهایت ۹۴ بر ۴۸ فلسطین را شکست داد تا کارش در مرحله دوم ر‌قا‌بت‌های قهرمانی آسیا را با پیروزی تمام کند.

در این مسابقه حامد حدادی با کسب ۱۴ امتیاز، ۱۱ ریباند و تاثیرگذاری ۱۷ بهترین بازیکن میدان نام گرفت.

فلسطین در دیدار نخست خود در جام ملت‌های آسیا فیلیپین را مغلوب کرده بود.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=1707

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.