تاریخ ارسال : ۱۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۱:۳۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

بازیکنان مبتلا غرور نشدند/ تا صعود به لیگ برتر راه فراوانی مانده است

محمود تفکری در صحبت با خبرنگار مهر در مورد صدرنشینی تیمش در انتهاء دور رفت رقابت های لیگ دسته اول عنوان کرد: لطف خداوند دربردارنده حال ما گردید که توانستیم نیمی از راه را طی کرده و به قهرمانی در نیم فصل برسیم.

تفکری در جواب به این پرسش که تفکر می کردید بتوانید بازی های مطلوبی را همراه با برتری به نمایش بگذارید؟ بیان داشت: به بازیکنانم ایمان داشتم، آنان تام بودند و صرفا یک هدف داشتند، آن هم موفقیت تیم در لیگ بود. گرچه تاکنون تا نیل به لیگ برتر راه فراوانی در پیش داریم و ضروری هست جریان موفقیت هایمان را بدون خطا ادامه دهیم.

سرمربی نفت مسجد سلیمان در جواب به این پرسش که بازیکنان شما جوان اند، آیا محتمل هست مبتلا غرور گردند عنوان کرد: صحیح هست که بازیکنان من جوان می باشند ولی به بلوغ تفکری تام دست یافته و تا قطعی نشدن حضورشان در لیگ برتر دست از کوشش برنمی دارند و هرگز در چهره آنان، غروری ندیدم که بخواهد آنان را به زمین بزند.

وی در مورد برتری تیمش برابر نساجی قائم شهر اضافه کرد: بازی دشواری بود، ضروری هست مقابل تیمی قرار می گرفتم که فوتبالم را از آنجا شروع کردم و از این تیم به استقلال آمده ام و معروف ام ولی فوتبال شغل ای این مسائل را بر نمی تابد و من به نفت پایبندی دارم و ضروری هست تمام حریفان را شکست داده تا به لیگ برتر راه پیدا کنم ولی آرزو دارم تیم ما و نساجی، دو تیمی باشند که به لیگ برتر راه پیدا می کنند.

تفکری دنبال کرد: با مسرت آرامش مطلوبی در نفت مسجد سلیمان حاکم هست، بازیکنانمان ۳۵ درصد از مبلغ قراردادشان را دریافت کرده اند و قرار هست تا هفته آینده ۱۵ درصد دیگر را هم بگیریم تا بدون دغدغه و با آرامش کارمان را برای نیل به لیگ برتر ادامه دهیم.

وی در مورد شرایط این روزهای استقلال نیز اهتمام کرد: شفر شناخت مطلوبی از تیمش پیدا کرده و تفکر می کنم بازی به بازی خوب تر خواهد گردید.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=77090

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.