تاریخ ارسال : ۲۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۱۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

بازیگران پرحاشیه مانند سحر قریشی جای هنرمندان بزرگ را گرفته اند

سریال‌هایی که توانست در میان کوچک و بزرگ خانواده دوست داشتنی گردد و بازیگرانش را اکانتی مشهور کند. پس از ان فیاضی در آثار نوجوان‌پسند بسیاری ظاهر گردید و به حق، به محبوبیت بسیاری دست یافت. « آ آخرین تصویری که از فیاضیِ ۶۴ ساله در تلویزیون نگاه کردیم، تله فیلم «یوسف هور» محصول سال ۱۳۹۱ بود.
به‌جای بازیگر باتجربه، اقوامشان را می‌آورند
به‌جای بازیگر باتجربه، اقوامشان را می‌آورند فیاضی با اظهار این که این ایام به کتاب‌فروشی و نوشتن روی آورده هست، می‌گوید: «متاسفانه مانند خیلی جاهای دیگر، سینما و تلویزیون هم درگیر فساد شده و کارگردانان و فیلم سازان ترجیح می‌دهند به جای بازیگر تعلیم دیده و با تجربه، یکی از اقوام خود را به کار دریافت کنند که لازم نباشد دستمزد یک هنرمند را به او بدهند و فیلم‌شان ارزان‌تر تمام گردد. هنرمندان هم سن و سال من، خود را وقف هنر کردند ولی هم حالا کسی به یادشان نیست. »
ما سیاهی‌لشکر مراسم هستیم
» ما سیاهی‌لشکر مراسم هستیم بازیگر سریال «روزگار قریب» اضافه می‌کند: «باز من بین هم سن و سال‌هایم، پُرکار ترم ولی انسان از تلویزیون و سینما چیزهایی می‌بیند که دلش می‌شکند. منتها مشکلات بازیگران را غیر از صنف‌شان، چه کسی لازم هست حل کند؟ ما انجمن سینمایی ایران را داریم که جز فوت یادی از هنرمندان نمی‌کند، حتی تولدمان را تبریک نمی‌گوید. همه مراسم‎ افتتاحیه و اختتامیه هم برای نور چشمی‎هاست و امثال بنده به‌خاطر وجود سیاهی لشکر در برنامه ها دعوت می‌شویم، بدون ذره‎ای حمایت! این انجمن سینمایی هست که لازم هست لیست کارگردانان و فیلم‌سازان را چک کند و از آن‌ها بخواهد یادی هم از بازیگران قدیمی کنند.»
بازیگران قوی در اقدامات ضعیف شرکت نمی کنند
» بازیگران قوی در اقدامات ضعیف شرکت نمی کنند فیاضی با گله از سازمان سینمایی اضافه می‌کند: «اگر شما صدایی از انجمن سینمای ایران شنیدی، من هم شنیده‌ام! اگر شما خبری یا پشتیبانیی از بازیگران نسل قبل دیده‌ای، من هم دیده‌ام! از انجایی که مشکلات اقتصادی و روانی گریبان‌گیر هنرمندان هم سن و سال من شده و احتیاج به در دیدگاه دارند. ولی متاسفانه لیست بازیگران آثار تصویری را بازیگران پرحاشیه ای مانند سحر قریشی و امثال آن پر کرده‌اند. دوره‌ای از سینما و تلویزیون بود که بازیگران بزرگی مانند فردوس کاویانی، آزیتا لاچینی و…. »

منبع:خراسان


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=79383

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.