تاریخ ارسال : ۲۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۳۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

بازیگری موفق هست که روح و روان جامعه را بشناسد

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از گروه رسانه های خبرگزاری تسنیم، بازی در فیلم سوپراستار و علاوه بر این نقش آفرینی در سریال «ارمغان تاریکی» از دیگر محبوبیت های این بازیگر ارزنده کشورمان می باشد. در فعلی فیلم «غیرمجاز» با بازی لیلا زارع در حال اکران هست و این بهانه ای گردید تا پایگاه خبری سینماباز گفت وگویی مخصوص و صمیمانه ای با وی برخوردار باشد.

-اولین کار جدی و حرفه ای شما با بازی در فیلم «ما تمام خوبیم»، بیژن میرباقری شروع گردید، نحوه ی انتخاب شما چه طور بود؟

من ازقبل تجربه کار در حوزه ی سینما را داشتم و ازطریق یکی از همکارانم که با آقای میرباقری آشنایی قبلی داشت به وی ارائه گردیدم و پس از گرفتن تست های بازیگری برای نقش موردنظر انتخاب گردیدم.

-با این که برای نخستین بار حضور جدی در سینما را با این فیلم شروع کردید چطور موفق به دریافت سیمرغ بلورین خوب ترین بازیگر خانم گردیدید و چه انعکاسی داشت؟

اما بعد از دریافت پاداش، جهانی بازیگری را به نحو جدی تری دنبال کردم و قبل از آن زیادتر به کارگردانی و ساخت فیلم کوتاه علاقه داشتم اما پس از ان اتفاق زیادتر بر روی بازیگری حرفه ای متمرکز گردیدم و با وسواس زیاد بسیاری نقش های ایده ای را قبول می کنم.

-آیا دلیل کم کار شدن شما پس از چیرهی در فیلم اول به همین سبب بوده است؟

بله هم شرایط زندگانی و هم این حس که ضروری هست نقش های قوی تر را انتخاب کنم موجب گردید یک مدتی کم کارتر شوم، اما در این ۵، ۶ سال موخر با جدیت مشغول فعالیت سینمایی هستم.

-شما را می توان بخشی از بازیگران بی حاشیه در سینما تعبیر کرد، این اتفاق را چه طور اداره می کنید؟

اما من از وقتی که سینما را شناختم و به کار بازیگران موردعلاقه ام دقت می کردم تنها فعالیت حرفه ای آنان و بازیگری شان را دنبال می کردم و به دنبال مسائل زندگانی خصوصی آنان نبوده ام.

– باتوجه به جالب بودن جهانی سینما، هر روزه شمار بسیاری از جوانان علاقه مند به راه یافتن در این راه می باشند، شما برای آنان چه ایده ای دارید؟

زیاد ارزشمند هست که یک بازیگر حرفه ای با مسائل روانشناسی جامعه آشنا باشد و به طور کلی در محیط مسائل روز جامعه قرار بگیرد و از نزدیک با زندگانی روزمره مردم و مشکلات آنان آشنایی برخوردار باشد.

تمام این اطلاعات به بازیگر در هنگام اجرا مساعدت می کند تا بازی خوب تر و موفق تری عرضه دهد.

منبع: سینماباز 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=74706

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.