تاریخ ارسال : ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت : ۰۷:۴۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

بازیگر به وقت شام به سینمای کمدی می آید/حجازی فر: انتخاب های بعدی من اوج دیوانگی هست

هادی حجازی‌فر بازیگر سینمای ایران که سال کنونی با سه فیلم در جشنواره فیلم فجر حاضر گردیده در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، درخصوص انتخاب‌های بعدی خود در عرصه بازیگری اظهار کرد: من به طور مستمر در پی نقش‌های تازه و تجربه‌های جدید هستم و به همین دلیل در انتخاب های آتی خود خطر هایی کرده ام که همه از شنیدن آنان متعجب می گردند.

هادی حجازی‌فر

وی در مورد احتمال حضور خودش در فیلمی کمدی اضافه کرد: اگر بفهمید برای آینده چه کارهایی را قبول کردم متوجه می شوید تا چه اندازه توان دارم خطر کنم. البته از نظر خودم این انتخابات آتی کاملاً دیوانگی هست اما حضورم در فیلمی کمدی کاملاً قطعی گردیده هست.

بازیگر فیلم “لاتاری” بازیگر فیلم “لاتاری” در مورد حضور خود در نقش‌های قهرمان کانون تاکید کرد: من هیچگاه جایگاهی مخصوص برای خودم قائل نیستم و دوست دارم هر نقشی را تجربه نمایم. شاید الان این نقشها را بازی می کنم اما فردا در فیلمی کمدی و یا یک فیلم جنایی بازی کنم.

هادی حجازی‌فر

وی در مورد حضور خود در فیلم دارکوب اضافه کرد: من بازیگر مصلحت اندیشی نیستم و از حضور در فیلم خوب حتی اگر کم رنگ باشم نمی ترسم. اگر بازیگر مصلحت اندیشی بودم اصلا و ابدا در دارکوب سه سکانس بازی را نمی قبول کردم.

حجازی‌فر در مورد پرکار بودن خود در سال جاری سینمای ایران افزود: سال کنونی تجربه‌های مختلفی در سینما داشتم و از اینکه پرکار باشم هیچ ابایی ندارم.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=87706

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.