تاریخ ارسال : ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت : ۱۲:۲۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

بازیگر چشم چران سینما کور شد +عکس

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از پایگاه ۵۹۸ به نقل از جام نیـوز: بیل کازبی کمدین کهنه کار آمریکایی که در چند سال اخیر به دلیل اتهامات متعدد نسبت به وی در رابطه با سوء استفاده جنسی از زنان با مشکلات زیادی روبرو بوده، در نخستین مصاحبه اش بعد از ۲ سال، می گوید بینایی خود را کاملا از دست داده است.

به نوشته صدای آمریکا، وی به شبکه خبری «NNPA» گفته است یک روز صبح از خواب بیدار شده و متوجه شده است که دیگر توانایی دیدن را ندارد.

آقای کازبی می گوید مدتها بود که بینایی اش ضعیف شده بود و پزشکان گفته بودند که کاری برای نگاه داشتن بیناییش از دست آنها بر نمی آید. بازیگر چشم چران سینما کور شد
این در حالی است که تنها یک ماه دیگر هیئت منصفه دادگاه برای رسیدگی به شکایتها علیه بیل کازبی شکل خواهد گرفت.

او متهم شده است که به یکی از کارمندانش، «آندریا کانستند» داروی مخدر خورانده و از وی سوء استفاده جنسی کرده است. او تاکنون این اتهام را رد کرده است.

بیل کازبی کمدین است و از دهه ۱۹۶۰ میلادی در عرصه فیلم و تلویزیون در آمریکا حضور داشته و پیش از اتهامات وارده از کمدین های محبوب این کشور محسوب می شد.

به نظر می رسد با این حادثه زنانی که قربانی سوءاستفاده های او شده بودند، خوشحال شوند و از سویی این بازیگر دیگر نمی تواند در این سن و سال زنان را برانداز کرده و شکار خود را انتخاب کند!


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=47789

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.