تاریخ ارسال : ۱۰ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۱۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

بازی در زیر آسمان شهر را رد می نمایم/خانواده در آثار سینمایی از یاد رفته هست

مینا جعفرزاده بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون در اظهار کرد و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان در مورد فعالیتهای خود در عرصه هنر اظهار کرد: در سریال “زندگی از نو” مینا جعفرزاده بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون در اظهار کرد و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان در مورد فعالیتهای خود در عرصه هنر اظهار کرد: در سریال “زندگی از نو” که در شهر تالش فیلمبرداری می گردد بازی می کنم، زیادتر بازیگران تئاتر نیز در این سریال همکاری دارند و هر هفته یک بازیگر مهمان در اثر حضور پیدا می نماید. خیام وقار کاشانی، ژیلا آل رشاد، کمند امیرسلیمانی، مجید پتکی، حدیث نیک رو، اکبر معززی، علی انصاریان، پیام احمدی نیا و حسن رستمانی از بازیگرانی می باشند که در این اثر بازی می کنند. 

مینا جعفرزاده
وی اضافه کرد: “زندگی از نو”  وی اضافه کرد: “زندگی از نو” داستان زوج جوانی هست که به شمال می روند و کمپ گردشگری ایجاد می کنند. مهدی شفیعی تامین کننده و علی محمد قاسمی کارگردان “زندگی از نو” مهدی شفیعی تامین کننده و علی محمد قاسمی کارگردان “زندگی از نو” می باشند.

این بازیگر در مورد حضور خود در سینما اظهار کرد: بازی در “خوک” این بازیگر در مورد حضور خود در سینما اظهار کرد: بازی در “خوک” به کارگردانی مانی واقعی را به اتمام رساندم که فضای آن و همکاری در کار زیاد خوب ، حرفه‌ای و طبق اخلاق بود.

جعفرزاده در مورد وضع سینما علی الخصوص همکاران هم سن و سال خود اظهار کرد: وضع گاهی خوب و گاهی بد هست اما همین که عرصه سینما وجود دارد و فیلم در آن ساخته می گردد جای شکر دارد. حضور بزرگترها در هر عرصه ای مفید هست اما این روزها در سینما نقش بزرگترها و خانواده را کمرنگ کرده اند و مشخص نیست چه سیاستی در سینما وجود دارد. وضع زیاد بدی هست، همه اقشار پیشکسوت با این وضع مواجه می باشند و حضورشان کسرشده هست.

بازیگر “خاله خانم” بازیگر “خاله خانم” به محتوای آثار سینمایی بدون توجه به نقش خانواده اشاره نمود و توضیح داد: داستان ها طبق شخصیت جوانان و بر کانون آنها می چرخد، مخاطب های هم اصلا به سینما فکر نمی کنند چه برسد به این که بروند و فیلمی که دلخواهشان نیست تماشا کنند. سینما دلخواه مخاطب های امروز نیست.

مینا جعفرزاده

وی تاکید کرد: همه پیشکسوتان در وضع موجود معذب می باشند. بازیگری بازنشستگی ندارد و بازیگر تا جایی که توان دارد توان دارد کار کند. شاید برای یک شخص تا ۹۰ سالگی هم قدرت برای بازی وجود داشته باشد. هنگامی قدرت در فرد وجود دارد اما به حساب نیاید و یا به بازی گرفته نشود ناراحت کننده هست. امید دارم وضع فعلی اصلاح گردد تا دست کم افرادی که در حال کار می باشند هنگامی به سن ما رسیدند گله و شکایت نداشته باشند.

جعفر زاده اظهار کرد: برای سری تازه “زیر آسمان شهر” جعفر زاده اظهار کرد: برای سری تازه “زیر آسمان شهر” با من گفت وگو نشده هست. اگر پیشنهاد هم بشود احتمالا قبول نمی کنم چون کاری که پیشتر پخش شده برای دفعات بعد لطفی ندارد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=81292

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.