تاریخ ارسال : ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت : ۰۰:۱۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

بانک انصار ازبانک های برتر تجاری در جهان اسلام در خصوص وام قرض الحسنه می باشد

بیست و ششمین همایش سراسری مدیران بانک انصار سراسر کشور با حضور دکتر آیت الله ابراهیمی مدیر عامل بانک انصار به میزبانی استان مازندران در مجتمع فرهنگی رفاهی کوثر شهرستان بابلسر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار(زهرا مرادی) شلمچه نیوز از بابل،  در ادامه این همایش نشست مطبوعاتی با حضور اصحاب رسانه برگزار گردید در این نشست خبری که با حضور دکترایت الله ابراهیمی مدیر عامل بانک انصار کشور،صدر اله چمک معاون برنامه ریزی و هدایت راهبردی بانک انصار، سید حمید خالقی مدیرکل بازاریابی وتبلیغات بانک انصار و مهندس فرزاد محسنی مدیر شعب بانک انصار استان مازندران،برگزار شد.

IMG_20160516_233942_resized

مهندس فرزاد محسنی مدیریت شعب بانک انصار مازندران ضمن  خیر مقدم  وتبریک اعیاد شعبانیه افزود:برخود می بالیم که میزبان بیست و ششمین همایش سراسری مدیران بانک انصار سراسر کشور در روز میلاد امام حسین( ع) روز پاسدار و میلاد ابوالفضل العباس،  روز جانباز و میلاد امام سجاد(ع) هستیم.
وی به حوزه کسب وکار بانک انصار در سال اقتصاد مقاومتی واقدام وعمل اشاره کرد وافزود: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل  مزین گردیده است ،بانک انصاراهتمام جدی در  پیشرو  مدل ریل گذاری اقتصاد مقاومتی  طبق منویات مقام معظم رهبری دارد ودر این راستا از طرح تحول (۲)در بانک انصار رونمایی گردیده است.
مدیر شعب بانک انصار استان مازندران بیان داشت :در حال حاضر بیش از ۶۵ درصد مشتریان بانک از خدمات نوین بانکی( شامل؛ آنی بانک،  اینترنت بانک، تلفنبانک و موبایل بانک) استفاده می‌نمایند.

IMG_20160516_233937_resized
وی ادامه داد: تعداد ۸۵ دستگاه خود پرداز در اقصی نقاط استان به سرویس دهی با سرعت مناسب مشغول بوده که در اوقات پیک استفاده، مانند زمان واریز یارانه ها،  با کمترین مشکل در حال ارائه سرویس به مردم می باشند.
مهندس محسنی افزود: بیش از ۲۵۰۰ پوز سیار و ثابت در جهت پوشش، پشتیبانی و تسریع فعالیتهای اقتصادی و مالی اصناف و شرکتهادر استان مازندران ارائه شده است.
مدیریت شعب بانک انصار مازندران اذعان داشت:در بخش شهر الکترونیک مدیریت شعب استان توانسته است پروژه بزرگ کارت شهروندی در بخش حمل و نقل عمومی را در شهرستان ساری با همکاری شهرداری و سازمان فناوری شهرداری ساری از سال ۹۲ شروع نماید و هم اکنون پروژه کارت شهروندی با بیش از ۹۰ دستگاه اتوبوس،  ۱۵۰ دستگاه تاکسی ون، ۲۶۰۰ دستگاه تاکسی و بیش از ۴۰ پارکومتر در حال فعالیت میباشد.
وی به دیگر خدمات ارائه شده  از سوی بانک انصار اشاره کرد و گفت:تا کنون بیش از ۴۰۰۰۰ کارت شهروندی در میان مردم عرضه شده و بیش از ۱۳۰۰۰۰۰ تراکنش در بخش حمل و نقل عمومی انجام گردیده است و۱۰ کیوسک فروش و شارژ کارت شهروندی بصورت کامل در سطح شهر فعال بوده و همچنین با همکاری شهرداری بیش از ۳۰ دستگاه پیشخوان بانکی در معابر عمومی جهت شارژ کارت شهروندی راه اندازی گردیده است.
وی در خصوص بخشهای دیگر شهر الکترونیک و اقدامات  صورت گرفته به صورت پایلوت در استان مازندران  اذعان داشت: از این دست میتوان به تجهیز ۹ نانوایی، ۳ استخرو بیش از ۱۰ صندوق صدقات الکترونیکی در سطح شهر اشاره نمود.
در ادامه این نشست دکتر آیت الله ابراهیمی مدیرعامل بانک انصار کشور به فعالیتهای بانک انصار در راستای تحقق بانکداری اسلامی و تاکید بر سیاست های اقتصاد مقاومتی  اشاره کرد وافزود:بانک انصار بعنوان عنصری تاثیر گذار در شاکله ی اقتصادی کشور همواره بدنبال راهکاری بهینه در جهت برون رفت از وضعیتهای نابسامان اقتصادی بوده است .
دکتر ابراهیمی ادامه داد:بانک انصار با ۷۰۰ شعبه یک شبکه بزرگ بانک خصوصی و تمام الکترونیک باهمکاری ۷هزارنفر از جوانان باسواد ومتعهد و جهادی با شبکه وسیعی در حوزه کسب وکار در سراسر کشوردرحال فعالیت است.
وی افزود:از ویژگی های بارز بانک انصار وجود ۱۰۰هزار نفر سهامدار وبیش از ۱۰ میلیون مشتری است.
مدیرعامل بانک انصار بیان داشت: بانک انصار همواره بدنبال یافتن ابزارهای پولی و مالی مناسب برای حل مشکلات و معضلات مبتلا به جامعه در ادوار مختلف بوده  و بر این اساس درسال جاری  نیز همچون سنوات گذشته به اقدامات گوناگونی ورود نموده تا با تحقق بخشیدن به شعار “اقدام و عمل”در سالی که از سوی مقام معظم رهبری”سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل “نام گذاری شده است،  به سهم خود باری از دوش جامعه برداشته و از عواید اقدامات خود عموم اقشار جامعه را منتفع سازد.
دکتر ابراهیمی اذعان نمود:باتوجه به شعارامسال و تببین محورهای اصلی، بیست و ششمین گردهمایی مدیران بانک انصار در سراسر کشور به میزبانی استان مازندران و با محوریت اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل برگزار گردید،تا با ارائه برنامه  و تلاش های لازم  در این زمینه به اهداف در نظر گرفته دست یابیم.
مدیرعامل بانک انصار کشور خاطرنشان کرد: اصول کلی سیاستهای اقتصاد مقاومتی  ،تاکید بر لزوم حفظ ثبات اقتصادی،تاب آوری در برابر تکانه های شدید و ادای سهم مثبت بانکها در بهبود نظام اقتصادی و توسعه صادرات، مدل مفهومی ریل گذاری بانک ها برای نقش آفرینی در عرصه اقتصاد مقاومتی، تعیین مصادیق اقتصادی جهت نظارت و کنترل، جهت گیری و کد گذاری در
Core  banking، اقدام در چاچوب  مصادیق اقتصادی با پیاده سازی مدل های کسب و کار واعمال کدینگ مضامین و مولفه های سیاست های ۲۴ گانه اقتصاد مقاومتی در سیستم بانکی با هدایت بانک مرکزی از مهمترین طرح های مطرح شده در این همایش بوده است.
این مسئول  افزود:مدل مفهومی ریل گذاری بانک ها برای نقش آفرینی در عرصه اقتصاد مقاومتی شامل سیاست های اقتصاد مقاومتی،بانک داری بین الملل، بانکداری داخلی و راهبردهای بانک می باشد.
دکتر ابراهیمی اضافه کرد:تعیین مصادیق اقتصادی جهت نظارت و کنترل، جهت گیری و کد گذاری در  Core  banking برای اولین بار در کشور،در بانک انصار انجام شده  وازابتدای سال جاری اجرایی گردیده است
مدیرعامل بانک انصار بیان داشت:از مهمترین کارهای انجام شده در بانک انصار رونمایی از طرح حاتم کارت می باشدکه در گام اول رفع یک معبر در جهت سهولت در ازدواج جوانان وخرید جهیزیه به مبلغ ۱۰ میلیون تومان با نرخ سود ۱۵درصد بصورت ۳۰ ماهه در اختیار می باشد.
دکتر ابراهیمی با اشاره به اینکه بانک انصاربعنوان بانکی هوشمند و الکترونیک با کمترین خطا ومشکل در حوزه هوشمندی ثبت گردید، افزود:  بانک انصار در پایان سال مالی ۹۴ بعنوان شفاف ترین بانک در سازمان بورس واوراق بهادار جمهوری اسلامی مطرح گردیده است وهمچنین جز بانک های برتر تجاری در جهان اسلام در خصوص وام قرض الحسنه می باشد.
مدیر عامل بانک انصار ضمن تشکر وقدردانی ازمهندس محسنی مدیریت شعب بانک انصار در استان مازندران افزود:مدیریت شعب بانک انصار در استان مازندران توانسته است در جهت تحقق اهداف عالیه اقتصاد مقاومتی و گام برداشتن در راه رفاه مشتریان و تسهیل ارائه خدمات به آنها،  سرویسهای مختلف الکترونیکی بخش وسیعی از نیازمندیهای مشتریان را برآورده سازد.
دکتر ابراهیمی درپایان خاطر نشان کرد: امیدواریم تا در ظل توجهات حضرت ولیعصر (عج)و رهنمون های راهگشای مقام عظمی ولایت، شایستگی و توفیق خدمت به مردم پاک سرشت ایران را داشته و با توکل بر ایزد منان گام های اساسی و بنیادین را در تحقق اهداف عالیه نظام جمهوری اسلامی ایران برداریم.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=16880

برچسب ها:
, , , , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.