تاریخ ارسال : ۲۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۵:۰۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

باید از ظرفیت‌های منطقه برای بهبود معیشت مردم استفاده کرد

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از بم، حبیب‌الله نیکزادی‌پناه ظهر امروز در جلسه کارگروه اشتغال خرد شرق استان کرمان که با حضور مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان کرمان، روسای کمیته امداد و فنی و حرفه‌ای شهرستان‌های شرق استان و فرمانداران این شهرستان‌ها در بم برگزار شد اظهار داشت: پیمان‌شکنان شرق و غرب و کسانی که به مردم دیگر ظلم کردند و در حال ظلم هستند هرگز این روش ددمنشانه را ترک نمی‌کنند و بر این باورند که می‌توانند مثل همیشه به مردم دنیا زور بگویند.

وی با بیان اینکه این رفتار خصمانه و نادرست دولت منحوس آمریکا را محکوم می‌کنیم تصریح کرد: از لشکر عظیم و مردمی سپاه پاسداران با تمام قدرت حمایت می‌کنیم.

نماینده مردم بم، ریگان، فهرج و نرماشیر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ایجاد اشتغال و رفع بیکاری در این شهرستان گفت: کشاورزی ارزان‌ترین شغلی است که می‌توان در این شهرستان و در زمینه اشتغالزایی به آن پرداخت.

وی با اشاره به زلزله بزرگ و ویرانگر بم خاطرنشان کرد: بعد از زلزله ساختمان‌ها و بناهای ویران از نو ساخته شدند ولی از لحاظ روحی و روانی برای مردم کار زیادی نشد و مشکل مردم در این زمینه ملموس است.

نیکزادی‌پناه کمیته امداد را نهادی خدمات‌رسان دانست و افزود: کمیته امداد یکی از یادگاران امام خمینی(ره) است که می‌تواند نقش زیادی در زمینه ایجاد اشتغال داشته باشد.

وی با تاکید بر اینکه مردم شرق استان بر روی دریایی از ثروت نشسته‌اند و باید از ظرفیت‌های منطقه برای بهبود معیشت مردم استفاده کرد، افزود : متاسفانه روز به روز به افراد تحت حمایت کمیته امداد افزوده می‌شود که این روند اشتباه است.

نماینده مردم شهرستان شرقی استان کرمان در مجلس شورای اسلامی نیکزادی با بیان اینکه در برنامه ششم توسعه بیشترین  حمایت به کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی اختصاص داده شد خاطرنشان کرد: در جلسه با فتاح رئیس کمیته امداد پیشنهاد شد صندوق‌های خرد و شرکت‌هایی در راستای اشتغالزایی و رفع مشکلات مردم راه‌اندازی شود.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=70530

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.